Tag

ilişki

Kadınlar İle Erkekler Arasındaki Yanlış Anlaşılımalar

Kadınlar İle Erkekler Arasındaki Yanlış Anlaşılımalar Kadın ve erkeğin düşünce yapılarındaki farklılıklar nedeniyle her iki cins arasında zaman zaman anlaşmazlıklar baş göstermektedir. Erkekler daha net ve tek mesajlı cümleler kurarken, kadınlar daha karmaşık ve duygusal mesajlı cümleler kurmaktadır. Beyni kullanma şeklinden hayatı algılayış şekline kadar kadın ve erkek arasında sayısız farklılıklar bulunmaktadır. İşte bu farklılıklar yanlış anlamaların da temelini oluşturmaktadır….

Kadınınlara Göre Çekici Erkeklerin Özellikleri

  BKadınınlara Göre Çekici Erkeklerin Özellikleri Yakışıklılık tek başına yeter diyorsanız yanılıyorsunuz. Kadınlar için bir erkeği çekici yapan tek şey yakışıklılık değildir. Yakışıklılık kadar değerli olan özellikler de vardır. Bunları sizler için sıraladık. İşte kadınlar için bir erkeği çekici yapacak 6 önemli özellik.. – Gülümseme: Kadınlar sıcak bir gülümsemeye aşık olabilirler. Rahat bir şekilde gülebilen bir erkek dişlerine güveniyordur. Kadınlar…

Bebekten Sonra Evlilik Hayatı Nasıl Geçiyor ?

Çocuk sahibi olmak evlenmek için bir araya gelen iki insanın artık çift olmaktan öteye geçmesi durumudur. Bebek sahibi olmak iki insanı çift olmaktan öteye taşır. Onları akraba haline getirir. Bebek iki insanın dünya üzerinde yaşayacağı en büyük mutluluklardan biridir. Ancak bebek mutlulukla beraber bazı zorlukları da beraberinde getiriyor. Bebek hayatı güzelleştiriyor güzelleştirmesine ama çok da zahmetli bir sürecin başlangıcı oluyor….