Kadınınlara Göre Çekici Erkeklerin Özellikleri

Aşk/İlişkiler Eyl 17, 2023 Yorum Yok

  BKadınınlara Göre Çekici Erkeklerin Özellikleri

Yakışıklılık tek başına yeter diyorsanız yanılıyorsunuz. Kadınlar için bir erkeği çekici yapan tek şey yakışıklılık değildir. Yakışıklılık kadar değerli olan özellikler de vardır. Bunları sizler için sıraladık.

İşte kadınlar için bir erkeği çekici yapacak 6 önemli özellik..

– Gülümseme: Kadınlar sıcak bir gülümsemeye aşık olabilirler. Rahat bir şekilde gülebilen bir erkek dişlerine güveniyordur. Kadınlar parlak ve ışıltılı bir gülümsemeyi çekici buluyor. Bu açıdan bakıldığında erkeklerin diş bakımına özen göstermeleri gerekmektedir.

– Komik olmak: Kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlandığı artık bilinen bir gerçektir. Komik olmaktan kastımız erkeğin bir stand upçı kadar espri yeteneğine sahip olması değildir. Böyle bir erkeğin çekici bulunmaması için hiçbir neden yoktur.

– Cinsel açıdan güven vermek: Kadınla yatakta da ufak hareketlerle önemsendiğini hissetmek istiyor. Eğer bir erkek bunu başarırsa kadınının gözünde dünyanın en çekici erkeği haline geliyor.

– Güvenilirlik: Çapkın, yalancı, kendini beğenmiş ve bencil erkekler pastanın her ne kadar en fazla dilimini götürse de bir kadın için bir erkeği çekici yapan şeyler arasında güvenilirlik bulunuyor. Bir erkek ne kadar çapkın olursa olsun güvenilmediği için çekici değil itici bulunuyor.

– Duygusallık: Erkeğin fazla duygusallığı çekiciliği alıp götürse de dozunda duygusallık erkekleri daha da çekici yapıyor. 

– Zeka: Kadınlar çevik zekalı erkekleri daha çekici buluyorlar. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir