Bekarlık Sultanlıktır

Aşk/İlişkiler, Genel Ağu 21, 2022 Yorum Yok

Bir kadın için en kötü şeylerden biri de iş ve özel hayattan dolayı vakit darlığı çekmesidir. Kadın yoğun iş hayatından sonra, ailesine zaman harcamak zorundadır. Bu zamanı sevgilisi ile paylaşması için daha fazla çaba sarfetmesi gerekmektedir. Bir insanın ilişkisinin olması ekstra zaman isteyen bir durumdur. İşe gider gibi ya da arkadaşlarınızla buluşur gibi sevgilinizle buluşamazsınız. O nedenle de özel bakım yapmalı ve kendinizi güzel gösterecek işlemleri kendinize yapmalısınız. Sevgilinizle bir buluşmada sadece bunu yapmanız da durumu kurtarmaz üstelik. Kendinize sık sık bakmalı ve her buluşmada ona kendinizi güzel göstermelisiniz. Bu da ekstra zaman ve çaba istiyor.

Bekarlık Neden Sultanlıktır?

Bir kadının sevgilisinin olması ona çok şey katar ama çok şey de götürebilir. Biten mutsuz bir birlikteliğin ardından yaşanan onca ruhsal kayıpları da hesaba katarsak bir ilişkinin bir kadından neler alıp götürdüğünü daha iyi anlayabiliriz aslında. İlişki her açıdan emek isteyen birşeydir. Eğer taraflardan biri yapıyor ancak diğeri emek sarfetmiyorsa, emek sarfeden kişi daha çok yorulacaktır. Eğer sorunlu bir ilişki varsa bu ilişki boyunca harcanan çaba ve emeği de büyütecektir.

Bekarlık sultanlık mıdır bilinmez ama birçok avantajı olduğu ortada. Nasıl bir ilişki sahip olmanın çok avantajı ve dezavantajı varsa, bekar olmanın da çok avantajı ve dezavantajları vardır. Siz bunları bir teraziye koyun ve hangisi ağır basıyorsa o yöne doğru yelken açın. Bu sayede istediklerinizi görecek ve tüm emek ve çabanızı ona yönlendireceksiniz. Böylece gereksiz emek ve zaman kaybını da önlemiş olacaksınız.

Eğer bu yazıyı okurken bekarsanız şimdilik bunun tadını çıkartın deriz. İlerleyen zamanda durumunuzdan sıkılırsanız o zaman dediğimizi yapar ve her ikisini de ölçer, tartarsınız.

 

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir