Yağmurluk ve Rüzgarlık Modellerinde Parlaklık Modası

Moda Eki 26, 2022 Yorum Yok

Metalik renkler ve parlak kumaşların yükselen trendine yeni dönemde da devam ediliyor. Plajların ıslak seksiliği, sonbaharın edilgen yağmurlarına uyarlanırken, salaş ve rahat giysi tarzları, sokak modasına ilham veriyor.

2018- 2019 sonbahar kış kreasyonları, yağmurluk modelleri ile günlük kombinlere şık sunumlar yapıyor. Geniş cepler ve geniş kesim ince paltolar, sokak giysi modasının en sevilen modülleri ortasında yer alıyor.

Rüzgarlık Modellerinde Metalik Yansımalar

Giy ve çık modasına eklenen rüzgarlık modelleri, metalik kumaşların cazibesiyle tüm konseptlere ahenk sağlıyor. Sonbahar rüzgarlarından koruyacak dış giysi eserleri, geniş yakalı ya da bisiklet yaka lastikli formda sunuluyor.

Genellikle siyah metalik ve siyah parlak kumaşlar ile tasarlanan uzun giyimlikleri rahatlık ve salaş giysi stillerinin en rahat kombini.

Her Adımda Parlaklık

Üst giysi kategorilerinde siyah şıklığı tasarlanırken, ayakkabılarda metalik parlaklık epeyce cömert biçimde kullanılıyor. Pembe, gümüş, gold, rose gold, bakır ve mavi tonlarında kullanılan metalik deri kumaşlar ile stiletto şıklığı salaşlığa kombin ediliyor.

Bol jean pantolonlar, kısa paçalar ve kısa topuklu stilette ayakkabılar üzerine kombin edilen devasa genişlikteki salaş yağmurluk ve rüzgarlık modelleri, bayanların tüm sempatisini ön plana çıkarır nitelikte.

Yorgan ve battaniye görünümünde hazırlanan paltolar, dış giysi çeşitleri ise sokak modası için mesken konforunu sürdürür şekilde sunuluyor. Şık kombinler ve rahat kullanımların dönemindeyiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir