Tesettür Giysi 2019 Trendleri Yaza Damga Vuracak

Moda Eki 26, 2022 Yorum Yok

Tesettür giysi 2019 trendleri… Yaz mevsimine özel doğal, nefes alan kumaş seçimleriyle ferah giysiler; yaklaşan yaz düğünlerine has ışıltılı şık seçimler, günün her saatinde rahat kullanımlı boneler ile pratik şıklık…

Tesettür Giysi 2019 Trendleri

İşte bu yaz’a damga vuracak muhafazakar giysi trendleri ve koleksiyonları:

Elegan ve tarz sahibi bayanın koleksiyonu

Refka’nın ilkbahar – yaz koleksiyonu, bayanın bir gününü yansıtan kesimlerden oluşuyor. Elegan ve tarz sahibi bayanın gün içinde, sokakta, toplumsal hayatta, toplantılarda ve sonrasında katılacağı şık davetlerde muhtaçlık duyacağı her modül, bu koleksiyonda…

Doğaya saygılı duruş

Modest ve tesettür giysi dünyasının ünlü tasarımcılarından Rabia Z, bu özel koleksiyonunda sürdürülebilirlik temasını işliyor. Tüm modülleri dünyamıza saygılı, doğal ve nefes alan malzemelerden tasarlanmış kıyafetler, hem dokusu hem de duruşuyla konforlu ve rahat bir his uyandırıyor.

Tüm ayrıntılar tek koleksiyonda

Yaz, tıpkı vakitte nikah ve düğün mevsimi. Modanisa MWedding Koleksiyonu, gelin adaylarının tüm muhtaçlıklarını karşılamak üzere hazırlandı. 190 kesimlik koleksiyonda, dantel ve saten kumaşlar dikkat çekiyor. Romantik ve bohem usulün bir ortada kullanıldığı, saflığı ışıltıyla cazibeleyen koleksiyon, özel anları büyülü bir atmosfere taşıyacak.

Genç, trendy, renkli!

Halima Aden’in yalnızca Modanisa için hazırladığı özel tasarım desen ve kumaşlardan oluşan birinci türban ve başörtüsü koleksiyonu tüm tarzlara hitap ediyor. Halima Aden, “Koleksiyonum ile dünyadaki tüm bayanları moda aracılığıyla ortak bir paydada buluşturmak istiyorum” diyor.

Farklı biçim bayanların tıpkı anda tıpkı hislerle giysi alışverişinde tercih ettiği Modanisa.com’daki yaz ve Ramazan koleksiyonlarını keşfetmek için TIKLAYIN.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir