Kistik Sivilce İzleri Nasıl Geçer? Maske Tanımları

Güzellik Eki 26, 2022 Yorum Yok

Kistik sivilce izlerini geçiren maske tarifleri ergenlik ve yetişkinlik dönenimde maruz kalınan sivilcelerin yüzünüzde bıraktığı izleri yok etmekte en büyük yardımcınız olacak olan doğal prosedürleri içermektedir. Özgüveninizi kaybetmenize neden olabilecek bu izleri büsbütün doğal materyallerle yapılan maskelerle cildinizden söküp atmanız mümkün olmaktadır. Yanlış yollar uygulayarak daha fazla leke ile gayret etmek zorunda kalmak yerine uygunlaştırıcı tesiri denenmiş doğal tanımları uygulayarak tekrar aynalarla barışabilirsiniz.

Sivilce Lekelerine Kesin Tahlil Sunan Maske Tarifleri

Her birisi mutfağınızda bulunan materyallerle hazırlayacağınız maskeleri uygulayarak kistik sivilce lekeleri için kesin çözüm bulabileceğinizi biliyor musunuz? Rastgele bir kozmetik eser kullanmanıza yahut estetik operasyon geçirmenize gerek kalmadan uygulayacağınız bu doğal tarifler ile cildinizde yer alan tüm sivilce izlerinden sonsuza dek kurtulabilirsiniz.

  • Kırışıkları önlemenin ve cilt yaralarını güzelleştirmenin yanı sıra sivilce izlerini de yok eden Aloe Vera jeli, her gece yatmadan evvel uygulanarak 30 dakika boyunca yüzünüzde bekletilmesinin akabinde ılık su ile temizlenmek suretiyle uygulandığında kısa mühlet içerisinde sivilce izlerini yok ederek cildinizi nemlendirmektedir.
  • Antibakteriyel ve antioksidan özellikleri ile zerdeçal doğal bir akne tedavi edicisidir. 1 y emek kaşığı zerdeçal tozunu birkaç damla susam yağı ile karıştırarak elde ettiğiniz karışımı yüzünüze sürün ve 30 dakikanın akabinde ılık su ile temizleyin. Günde 3 kere bu tarife sadık kalarak sivilce izlerinden kurtulabilirsiniz.
  • Aspirinin sivilce lekelerine karşı düzgünleştirici gücü olduğu sizi şaşırtsa da denenmiş bu tanımda aspirini ağızdan değil, cildinize sürerek kullanmanız gerekmektedir. İki ya da üç aspirini su ile ezerek elde ettiğiniz krem kıvamlı Aspirinli suyu geceleri yatmadan evvel 30 dakika müddet ile bekletmek şartıyla sürmeli ve 30 dakika sonrasında ılık su ile temizlemelisiniz. Haftada 3 kere bu maskeyi kullanarak kısa müddet içerisinde sivilce izlerinden büsbütün kurtulabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu’ndan Sivilce İzlerine Yönelik Tarifler

Her yaşta görülebilen sivilcelerin izlerinden kurtulmak için hepimizin yakından tanıdığı şifalı bitkiler uzmanı İbrahim Saraçoğlu tahlil yolunu sunmaktadır. Sivilce izleri nasıl geçer İbrahim Saraçoğlu elma sirkesi kürünü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez lekelerden kurtulana kadar rastgele bir yan tesire maruz kalmadan kullanabilirsiniz. 1’er kahve fincanı;

  • Elma sirkesi,
  • Maden suyu

Karıştırarak hazırlayacağınız tanımı 30 dakika yüzünüzde kalacak halde uygulamanız ve 30 dakika sonra yüzünüzü ılık su ile yıkamanız uygulama için kafidir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir