Parlak ve Yumuşak Saçlar İçin

Güzellik Eyl 10, 2022 Yorum Yok

Kadınlar saçları için kuaförlere gerçekten hatırı sayılır bir miktarda para dökerler. Evde saçlarıyla uğraşanlar, renkten renge geçiş yapanlar, saç şekillendiricileriyle sürekli farklı tarzlar arasında geçiş yapan kadınların ise tek bir sorunu vardır: yıpranmış kırılgan saçlar. Ancak bu saçların da her sorunun olduğu gibi evde doğal çözümleri mevcut. İşte size sunacağımız o ufak tüyolar

SAÇLARINIZI TARAYIN
Aslında kulağa çok kolay geliyor. Ancak saçlarınızı günde 2 kere tararsanız, saç diplerinizdeki kan dolaşımı hızlanacaktır. Kan dolaşımının hızlanması saçlarınızı hızlı uzatmayı tetikleyecektir.

-SOĞUK SUYLA DURULAMA YAPIN.
Belki kulağa biraz zor gelse de saçlarınızı soğuk suyla durulamanız düşündüğünüzden de yararlı ve etkili bir yöntemdir. Saçlarınızın şampuanını soğuk suyla akıtırsanız saçlarınızın daha parlak, yumuşak ve canlı olduğunu göreceksiniz.

-ÖNCE KREMLEYİN
Bu çok az kişinin bildiği ufak bir hiledir. Ancak bu yöntem saçlarınızı düşündüğünden de fazla korur. Saçlarınızı şampuanlamadan önce kremlerseniz, saçlarınızın daha çok nemlenmesini ve parlamasını sağlarsınız.

-SICAKLIK VE KİMYASALDAN UZAK DURUN
Saç boyalarının saçlara büyük zarar verdiğini zaten biliyorsunuz. Saçlarınızı elinden geldiğince yüksek ısılı şekillendiricilerden ve kimyasal madde içeren boyalardan koruyun.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir