Sezon Makyaj Trendleri

Güzellik Eyl 17, 2023 Yorum Yok

Sezon Makyaj Trendleri

Sezonun makyaj trendlerini merak mı ediyorsunuz? Bakımlı görünürken bir yandan da trendy mi görünmek istiyorsunuz? Eğer bunlara cevabınız evetse doğru sayfadasınız demektir. Sizler için sezonun makyaj trendlerini hazırladık. 

– Bu yılın makyaj trendleri araasında geometrik desenler var. Geometrik desenlerde başta siyah olmak üzere lacivert, mor ve kahve gibi koyu tonlar hakim. 

– Geometrik desenlerle minimalist bir etki yaratabilir. Hem tarz hem de şık görünebilirÜstelik podyumun şaşaalı ve abartılı görüntüsünden uzak farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

– Geometrik makyajda eyeliner ve göz kalemi gibi ürünler daha ön planda. Keçeli kalem ile gözlerinize geometrik desenler verebilir. Fütüristik bir bakış yakalayabilirsiniz.

– Geometrik makyajda gözü ön planda tutmak önemlidir. Geometrik makyajı destekleyecek en önemli şey maskaradır. Maskara ile kirpikler daha belirgin ve kalkık olurken gözlerde çarpıcı bir etki yaratılır.

– Gözleri birbirine yakın olanların geometrik makyaj yaparken biraz daha uzaktan başlamaları önerilmektedir. Bu gözü daha uzun yapacaktır. Ayrıca kaşları kalın olanların daha dikkatli bir şekilde bu stili uygulamaları gerekmektedir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir