Makyaj Güzelliğinizi Pekiştirir

Güzellik Eki 26, 2022 Yorum Yok

‘’Erkekler doğallıktan hoşlanır’’ büsbütün palavra bir cümledir. Erkekler doğal vücuttan hoşlanırlar evet, estetikten çok haz almazlar. Ama genel olarak tüm erkekler ‘’bakım’’ olarak isimlendirdikleri şey esasen, makyajdır. Güzelliğinizi pekiştirmek için hafif de olsa makyajı ihmal etmeyin.

Makyajda Abartmayın

Ekrana çıkmıyorsunuz, sahneye de. Günlük ömrünüzde, derinize biraz renk vermek daha enerjik durmanızı sağlar. Kat kat fondötenler, pudralar sürmeye gerek yoktur. Yapay bir görünüm sunarken, partneriniz sizi öptüğünde yanağınızın gerçek dokusunu değil, pudra kokusuyla karışık minik tozları öper.

Hafif bir allık, kesinlikle olmalıdır. Gözlerde kalem ye da far ve kesinlikle maskara kullanılmalıdır. Hem bakışlarınıza mana katar hem de daha enerjik ve müspet olmanızı sağlar. Teracotta allıklar, mineral allıklar ve transparan görünen pudra tiplerini hafif uygulayın, dudaklarınıza yağlı boya edasında rujlar sürmeyin.

Erkeklerin en hoşlanmadığı şeylerden biri abartılı rujlardır. Bilhassa kiremit renkleri, mor tonları yahut dudak rengi olmayan soğuk tonlar. Bu cinselliği iten hisler sunar. Kendi dudak renginiz, tüm rujlardan daha seksi ve gerçektir. Lipstick şeklinde hafif nemli ve aromalı rujlar kullanabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir