Ana Kadın | Annelere özel kadın sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Güzellik
 4. »
 5. Ameliyatsız Bitkisel Yağlar Göğüs Büyütme Yolları Nelerdir?

Ameliyatsız Bitkisel Yağlar Göğüs Büyütme Yolları Nelerdir?

admin admin -
69 0

Bitkisel yağlarla doğal göğüs büyütme yolları bayanların göğüslerini büyütmek için estetik ameliyatlarına başvurmasını önlemektedir. Her bayanın hayali olan büyük ve dolgun göğüslere sahip olmanın göğüs gelişimini destekleyici doğal yolları olduğunu bilmek bütün bayanları heyecanlandırmaya yetecektir. Büyük ve dolgun göğüslere sahip olmayan doğuştan şanslı zümrede yer aldığınızı düşünmüyorsanız estetik ameliyatlara başvurmadan evvel doğal göğüs büyütme yöntemlerini deneyerek hayalinizi gerçeğe çevirmenin ne kadar kolay olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Göğüs Büyütücü Bitkisel Yağlar Nelerdir?

Göğüs büyütme bitkisel yağlar masaj yaparak gerçekleştirilen uygulamaların tesirli olduğu gerek uzmanlar gerekse uygulamaları deneyen bayanlar tarafından önerilmektedir. Her bir bitkisel yağ ile farklı ölçülerde ve müddetlerde yapılan bu uygulamalar ile göğüs büyütme ameliyatını planlarınız ortasından çıkartabilirsiniz.

 • 1 yemek kaşığı çemen otu yağını ister ağızdan isterseniz 5 dakika boyunca masaj yolu ile direkt göğüslerinize her gün uygulayarak çemen otunun östrojenik tesirinin göğüs büyüme hormonlarınızı harekete geçirdiğinizi gözlemleyebilirsiniz.
 • 1 yemek kaşığı soya fasulyesi yağını 15 dakika müddet ile göğüslerinize masaj yolu ile uygulamak bedeninizde östrojen düzeyinin yükselmesi ve göğüslerinin büyümesine yardımcı olur.
 • 3 damla tohumu yağını avuç içinizle toplamda 10 dakika olacak formda göğüslerinize masaj yolu ile uygulamak göğüsleri büyüttüğü üzere sıkılaşmasına da katkı sağlar. Bu uygulamanın tam tesirini gözlemleyebilmek için günde 3 sefer olmak üzere toplam 4 hafta uygulamayı tekrar etmeniz kafidir.

Yapılan tüm masajların dairesel hareketlerle avuç içi ile yapılması gerekmektedir. Verilen uygulama örnekleri tek göğüs için verilmiş olup birebir halde başka göğse de uygulanması ihmal edilmemelidir.

Göğüs Büyütücü Besin Hususları Nelerdir?

Doğal yollarla göğüs büyütmek için elinizde yalnızca bitkisel yağlar bulunmamaktadır. Pek birden fazla göğüs büyütme bitkisel çözüm yolları ortasında yer alan besin hususları ile hayaliniz olan dolgun göğüslere sahip olabilirsiniz.

 • Rezene çayı,
 • Soğan suyu ve zerdeçal,
 • Zeytinyağı,
 • 2 saat suda bekletilmiş kırmızı mercimek

Göğüslere masaj yolu ile uygulanarak göğüslerin büyütülmesi doğal yollarla sağlanabilir. Ayrıyeten Cüce Palmiye içerikli destek kapsüllerin göğüsleri büyütücü tesiri bilinmektedir. Piyasada 500 mg kapsüller halinde satılan bu desteklerden günlük 500 mg kullanarak hayallerinize ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir