Konsepte Göre Gelinlik Seçimi

Güzellik, Moda Ağu 18, 2022 Yorum Yok

Gelin olmak, her kadının yaşayabileceği en güzel duygulardan birisidir. Düğünler kadınların en büyük hayali, hayallerini gerçekleştirmek için en güzel fırsatlardan birisidir. Düğünün en güzel ögesi hiç şüphesiz ki gelin ve damattır. Mutluluk ve heyecanları herkese yansır, onlar olmadan düğün gerçekleşmez.

Erkekler için düğün çok da önemli görülmemekte ancak kadınlar için düğünler kusursuz ve mükemmel olmak zorundadır. Her kadın mükemmel bir gelinlik hayali kurar. Genç kızların hayallerini süsleyeceği gelinliği seçmesi oldukça önemlidir.  gelinlik seçerken kesinlikle vücut tipinize göre bir gelinlik seçmelisiniz. Model seçimini vücudunuza göre yapmalısınız. Hayalinizi gerçekleştirmek için gelinliğinizle mekanınızı aynı konseptte seçmelisiniz. Gelinlik çok ince bir iştir. Aksesuarlarınızla takılarınızla gelinliğe uyumlu olmak zorundasınızdır.

Gelinlikle mekan konseptini nasıl ayarlanır?

Eğer kır düğünü yapacaksanız yeşillikler içerisinde uçuşan kumaşlar çok şık duruyor. Ağır dantelli, çok işlemeli gelinlikler yeşillerin içerisinde pek de uygun gözükmüyor. Kır düğünleri rahat düğünlerdir. Kır düğününde saçlarınızı açık yapıp çiçekli aksesuarlar takabilirsiniz.

Eğer düğününüz kumsalda yada bir deniz kenarında gerçekleşecekse mini gelinlik tercih ederkek hem rahat hem de konsepte uygun olabilirsiniz.

Düğününüz salonda gerçekleşecekse saten, ağır işlemeli, bol kumaşlı gelinlikler seçebilirsiniz.

Eğer düğününüz hotelde gerçekleşecekse bu gibi duruda gelinliğinizi ihtişamlı görkemli taşlı, uzun kuyruklu kabarık bir gelinlik seçmelisiniz. Düğün mekanına göre gelinlik seçerken kendi rahatlığınızı da unutmamalı, sizin için en rahat olacak ve en güzel gecenizi berbat etmeyen bir gelinlik seçmelisiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir