Kilo Vermek İçin En Yeterli Çay

Güzellik Kas 03, 2022 Yorum Yok


Otlar ve baharatların eşsiz karışımıyla, Çok kilolarınızdan kurtulmak için farklı çeşitlerde lezzetli çaylar bulabilirsiniz. Çay vakitsiz bir içecektir.
Diyet sanayisinde çay kültürü, zayıflama çayının pazarlama argümanı altında devam etmektedir. Lakin, yararları elde etmek için değerli çay yapraklarına gereksiniminiz yok.

Kilo Vermek İçin En Güzel 6 Çay​

Çay, muhtemelen rastgele bir kilo Eda planı için, onu kâfi idman ve sağlıklı bir diyetle eşleştirdiğinizde en yeterli sonucu verir. Elbette kilo vermek için çay içmek Fazla özneldir.

Yeşil çay​


bütün kilo Eda konuşmaları yeşil çay ile başlar. Bir araştırma, nizamlı olarak günde iki fincan yeşil çay içen bireylerin, tertipli olmayan yeşil çay içenlere nazaran daha düşük gövde yağ yüzdesi sağladığını gösteriyor. En tesirli zayıflama çayı olarak kabul edilir.

Yeşil çay, yağ yakımını artıran ve metabolizmayı hızlandıran kateşinlerde yüksektir. Yeşil çayın kalori yakan tabiatı, obez ve Çok kilolu beşerler bir nimettir.

Siyah çay​


Piyasadaki en kuvvetli çay çeşitlerinden biri olan Siyah çay, kilo vermeye çalışan beşerler için mükemmel bir Meşrubat seçimi yapan düzgün ölçüde flavon içerir.

Bir araştırma, yüksek flavonoidli çay içmenin, düşük flavonlu çaylardan daha düşük gövde kitle indeksini desteklediğini gösteriyor. Bu nedenle, Siyah çay yapraklarını suda demlemek, kilo idaresini desteklemek için eksiksiz bir Meşrubat yapar. ek olarak, Siyah çay, kilo Eda diyeti ipucu olarak Siyah kahveden Fazla daha az kafein içerir.

Beyaz çay​


ak çay ve yeşil çaydaki kateşinler karşılaştırılabilir, bu da onları kilo kaybı için İdeal hale getirir.

ak çay ekstresi içmek, yeni yağ hücrelerinin oluşumunu maniler ve var olanların parçalanmasını dayanaklar. Ayrıyeten, en az işlenmiş çaydır, yani ak çay yağ yakma özelliklerini korur.

Oolong çayı​


Oolong çayı, Siyah çaydan daha hafif ve yeşil çaydan daha koyu olan kısmen oksitlenmiş, klâsik bir Çin çayıdır. Meyveli bir tada ve kokulu bir aromaya sahiptir. Oolong çayı, metabolizmayı hızlandırarak ve yağları yakarak kilo kaybını artırır.

Klinik bir araştırma, iki hafta boyunca kahvaltıda ve öğlen yemeğinde oolong çayı içmenin Yemek sonrası yağ yakımını %20 oranında artırdığını gösteriyor. Ayrıyeten, oolong çayı, kilo kaybı için Gerekli olan antioksidanlara ve lipit düşürücü özelliklere sahiptir.

Hibiskus Çayı​


Hibiskus çayı içmek, yağ eliminasyonunu artırmaya ve lipid metabolizması genlerini düzenlemeye Yardımcı olan kimi bitki bileşiklerini size sağlar. Yeşil çay içmeyi sevmeyenler için ebegümeci çayı âlâ bir seçenektir. anne öğünlerden yarım saat Evvel şeker eklemeden günde 3-4 bardak ebegümeci çayı içmelisiniz. Fizikî idman ve diyetle birleştirilirse daha yeterli kilo kaybı sonuçları bekleyebilirsiniz. Hibiskus özü, kilonuzu daha sağlıklı bir düzeyde tutabilir.

Pu Erh Çayı​


Çin çay kültürüne mahsus olan Pu Erh çayı, bedeninizin daha Çok yağ üretmesini mahzurlar. Pu-erh çayını içmek için en yeterli vakit, bedenden sindirimi güç yağları ve Çok yağları atabilmesi için yemekten bir saat sonradır. Pu-erh çayını yanlış vakitte içerseniz, bunun yerine kilo almanıza neden olur. öbür katkı hususları ve tatlandırıcılar eklemeden Pu-erh çayı içerek gözle görülür kilo kaybı yaşayabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir