Y2K Biçiminizi Geri Getirecek 8 Postacı Çantası

Moda Kas 04, 2022 Yorum Yok


Y2K moda trendlerinin tekrar canlanmasıyla, bu dönem postacı çantalarının yine ortaya çıktığını görmek şaşırtan değil. 2000’lerin başındaki trendlerin Geri dönüşü bu moda döneminde bütün süratiyle devam ediyor. Düşük belirli kot pantolonlardan slip elbiseye kadar, Y2K yavaş yavaş dolaplarımızı ele geçiriyor. lakin ak tişörtlerimiz ve Aka uzunluk güneş gözlüklerimizle Bir arada kullanılacak Aka bir postacı çantasından daha yeterli Y2K ne olabilir? El çantası, bu moda döneminde sahiden bir tekrar yapıyor ve olmazsa olmaz bir aksesuar haline geliyor.

Y2K Stilinizi Geri Getirecek 8 Postacı Çantası​

The Row​

The Row , OG Y2K ikonlarından yola çıkarak eski postacı çantalarını yine tanımladı. çok istikametli ve şık çanta, koleksiyonunuz için gerçek bir gereksinimdir. Esnek dokulu deriden kesilmiş, her gün her kıyafetle eksiksiz bir halde eşleşerek onu eksiksiz bir postacı çantası yapar.

Prada​

El çantasında sürdürülebilir bir evrim mi arıyorsunuz? Prada, Re-Nylon’dan yapılmış bu yastıklı omuz çantasıyla seni korudu. Kapaklı çanta, klasik ve Çağdaş materyalleri bir ortaya getirmek için ayarlanabilir bir cilt kayışla Birlikte gelir ve onu Belde tarzıyla şık hale getirir.

Gucci​

Bu modül, daha Evvel Gucci Love Parade’de görülen vakitsiz Hollywood cazibesine gerçek bir övgü.

Proenza Schouler​

Bu dönem spor yapmak için minyatür bir postacı çantası mı arıyorsunuz? Bu Proenza Schouler kesiminden Öbür bir yere bakmayın, ofisten gece dışarı çıkmak için harika bir aksesuar! Süet cilt o kadar yumuşaktır ki klasik silüete şık bir dokunuş yaratmaya Yardımcı olur.

Maison Margiela​

Peluş kapitone deriden üretilen bu Maison Margiela, bilinçsiz bir çekim yarattı. Kese tarzı, matlassé’yi taklit eden kapitone bir dizayna sahiptir. Marka, avangard modanın gerçek bir öncüsüdür ve avangard postacı çantasını muvaffakiyetle ürettiklerini söylemek güç değil.

Chloé​

İtalya’da yapılan Chloé, bu göz Müşteri dana derisi küçük çantayı yaptı. Dışarıda bir gece için kolaylıkla şekillendirilebilen pratik bir günlük çantadır. Donanım, yapılandırılmış çantaya kadınsı bir dokunuş katıyor.

İsabel Marant​

Postacı çanta biçimini batılı bir parıltıyla tekrar tasarlayan İsabel Marant, altın tonunda çivili vurgularla harika yumuşak Siyah bir deri işliyor. Çantanın yumuşak kıvrımı, Özellikle ayarlanabilir kayışı ile bedene kusursuz bir halde Ahenk sağlar.

Marc Jacobs​

Marc Jacobs, önde ve artta tonlarda kabartmalı markalama ile klasik postacı çantasına imzasını atıyor. Sabit üst kulplar kolay kullanım sağlar, lakin asıl artı, klasik postacı çantasına zarafet katan altın tonlu donanıma sahip çıkarılabilir ayarlanabilir kayıştır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir