Kilo Vermek İçin En İyi Çaylar

Güzellik Oca 08, 2023 Yorum Yok

Bitki ve baharatların eşsiz karışımıyla, Çok kilolardan kurtulmak için farklı çeşitlerde lezzetli çaylar bulabilirsiniz. Çay vakitsiz bir içecektir. Diyet dalında çay kültürü zayıflama çayı pazarlama argümanıyla devam etmektedir. Lakin yararlarını elde etmek için değerli çay yapraklarına gereksiniminiz yok.

Çay, kâfi antrenman ve sağlıklı bir diyetle eşleştirdiğinizde muhtemelen rastgele bir kilo Eda planı için en düzgün sonucu verir. Elbette, kilo vermek için çay içmek Fazla özneldir.

Kilo Vermek İçin En Uygun Çaylar​

Yeşil çay​

Tüm kilo Eda konuşmaları yeşil çay ile başlar. Bir araştırma, günde iki bardak yeşil çay içen şahısların, sistemli yeşil çay içmeyenlere nazaran gövde yağ yüzdesinin daha düşük olduğunu gösteriyor. En tesirli zayıflama çayı olarak kabul edilir.

Yeşil çay, yağ yakımını artıran ve metabolizmayı hızlandıran kateşinlerde yüksektir. Yeşil çayın kalori yakıcı tabiatı, obez ve Çok kilolu beşerler için kılık değiştirmiş bir nimettir.

Siyah çay​

Piyasadaki en kuvvetli çay çeşitlerinden biri olan Siyah çay, kilo vermeye çalışan beşerler için şahane bir Meşrubat seçimi yapan güzel ölçüde flavon içerir.

Bir çalışma, yüksek flavonoidler içeren çay içmenin, daha düşük flavonlar içerenlere nazaran daha düşük gövde kitle indeksini desteklediğini göstermektedir. Bu nedenle Siyah çay yapraklarını suya demlemek, kilo idaresini desteklemek için kusursuz bir içecektir.

Beyaz çay​

Beyaz çay ve yeşil çaydaki kateşinler karşılaştırılabilir, bu da onları kilo kaybı için Dava kılar.

ak çay ekstresi içmek, yeni yağ hücrelerinin oluşumunu pürüzler ve var olanların parçalanmasını dayanaklar. Ayrıyeten, orada en az işlenmiş çaydır, yani ak çay yağ yakma özelliklerini korur.

Oolong çayı​

Oolong çayı, kısmen oksitlenmiş, Siyah çaydan daha hafif ve yeşil çaydan daha koyu olan klasik bir Çin çayıdır. Meyvemsi bir tada ve güzel kokulu bir aromaya sahiptir. Oolong çayı, metabolizmayı hızlandırarak ve yağları yakarak kilo kaybını artırır.

Klinik bir araştırma, iki hafta boyunca kahvaltı ve öğlen yemeğinde içmenin Yemek sonrası yağ yakımını %20 oranında artırdığını gösteriyor. Ayrıyeten oolong çayı, kilo vermek için Gerekli olan antioksidanlara ve lipit düşürücü özelliklere sahiptir.

Hibiskus Çayı​

Ebegümeci çayı içmek, size yağ eliminasyonunu artırmaya ve lipit metabolizması genlerini düzenlemeye Yardımcı olan kimi bitki bileşikleri sağlar. , yeşil çay içmeyi sevmeyenler için uygun bir seçenektir. anne yemeklerden yarım saat Evvel günde 3-4 bardak hibiskus çayını şeker ilave etmeden içmelisiniz. Fizikî idman ve diyetle birleştirildiğinde daha âlâ kilo Eda sonuçları bekleyebilirsiniz. Ebegümeci özü, kilonuzu daha sağlıklı bir düzeyde tutabilir.

Pu Erh Çayı​

Çin çay kültürüne has Pu Erh çayı, bedeninizin daha Çok yağ üretmesini mahzurlar. Pu-erh çayını içmek için en düzgün vakit, yemekten bir saat sonradır, böylelikle sindirilmesi güç yağları ve Çok yağı bedenden atabilir. Pu-erh çayını yanlış vakitte içerseniz, bunun yerine kilo almanıza neden olur. Öbür katkı hususları ve tatlandırıcılar eklemeden Pu-erh çayını içerek gözle görülür kilo kaybı yaşayabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir