Kadınlar Ne İster?

Aşk/İlişkiler Ağu 18, 2022 Yorum Yok

Kadınlar Ne İster, kadın kavramı oldukça geniş bir kavramdır. Kadınlar aslında tarihe bakıldığında yüzyıllardır araştırma konusu olmuştur. Kadın araştırmaları antropoloji, toplumsal bilim, tıp, estetik gibi bir çok bilim alanında araştırma konusu olmuştur. Kadınların ünlü ressamlara resim konusu bile olduğu bilinmektedir. Kadın sözcüğü Türkçe’ye Soğdca dilinden girmiştir. İlk dönemlerde kadın değil, katun deniliyordu. Ancak daha sonra ses değişimleriyle kadın ve hatun olarak kullanılmaya başlandı.

Kadınların İstekleri

Kadınlar Ne İster, Kadınları konu alan stand up gösterileri, filmler, kısa gösteriler bile yapılmıştır. Bunların konusu aslında hep kadınları anlamamak, kadınların çok konuşması, ince düşünmesi, erkeklerden çok daha farklı çalışan beyin gibi konular üzerine ele alınmıştır. Erkekler her zaman kadınları anlamadıklarını söylerler. Genelde erkeklerin yakındığı bir nokta da kadınların çok konuşmasıdır. Kadınlar bu kadar hedef hale getirilmişken bir düşünelim, peki kadınlar ne ister? Gerçekten de kadınlar ne ister?

Kadınlar ilişki konusunda yalan istemezler. Her kadının bir kere güveni kırılırsa bir daha o güveni kazanmak oldukça zordur. Kadınlar aslında çok çabuk güvenen ve bu sebeple çok üzülen varlıklardır. Kadınlar ilgi isterler. Her kadının en sinirli halini biraz iltifatla, biraz ilgilenmeyle geçirebilirsiniz. Kadınları anlamak için çabalamayın , çünkü bir erkek olarak bir kadını anlamanızın herhangi bir yolu bulunmamaktadır. Kadınlar bu denli zor varlıklardır. Kadınlar sadakat ister. Çünkü kadın her zaman  erkeği için tek kadın olmak ister. Siz kadına ne kadar değer verirseniz, ondan kat be katını alabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir