Kadınları Mutlu Etmenin Yolları

Aşk/İlişkiler Eyl 17, 2023 Yorum Yok

Kadınları mutlu etmek zor olsa da çoğu kadın benzer şeylerden hoşlanır. 

Duygusal yapısı yoğun olan kadınları mutlu eden şeylerin başında duygusal durumlar gelmektedir. Kadınlar hem fiziksel anlamda hem de ruhsal anlamda erkeklerden çok farklıdırlar. Erkekler hayata gayet düz bir şekilde bakarken, kadınlar daha girintili, çıkıntılı detaylar arasında boğulmaktadır. Erkekler kadınları bu nedenle çok karmaşık görebilirler, kadınlar da erkekleri çok sabit bulabilirler. BU normaldir.

Her ne kadar karmaşık görünseler de kadınları mutlu etmek çok da zor değildir.

Kadınları Ne Mutlu Eder?

– Takdir görmek, herkesin hoşuna gider. Kadınlar duygusal olarak yoğun olduklarından. Erkekler güç ve mevki için takdir gördüğünde mutlu olurken, kadınlar seks sonrası partnerine yetmenin sonucunda gördüğü takdir duygusundan zevk alır. 

– Dokunmak: Her iki cinsin hoşuna gitse de kadınlar dokunmayı severler. Ayrıca partnerinin kendisine sevgiyle dokunması kadınları çıldırtır. Sakince saçlarını okşayan bir erkek hangi kadını yatıştırmaz ki?

– Hediyeleşmek ve birlikte vakit geçirmek: Kadınların en hoşlandığı şeylerden biri de hoşlandığı insanla birlikte zaman geçirmek ve iletişime geçmektir.

– Kendisine hizmet edilmesi: Her insan hizmet görmekten hoşlansa da kadınlar da bu durumdan keyif alırlar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir