Burçlara Göre Saç Kesimleri

Moda Kas 11, 2022 Yorum Yok

Burç saç kesitleri trend oluyor. Burcunuza nazaran hangi saç modeli merak ediyorsanız makalemizde sizlerle… Yeni bir saç kesiti modeli arayışındaysanız, lakin modele karar veremiyorsanız, burcunuzun karar vermesine müsaade verebilirsiniz. Tanımlayıcı özelliklerinizi belirlemek için gezegenler ve yıldızlar kusursuz bir Ahenk içinde hizalanır (tutkulu Koç, meraklı İkizler, sağlam Boğalar), bu nedenle bir sonraki saç kesiminizle kararsızsanız burçlara nazaran saç kısımlarını denemeye paha.

Burçlara Nazaran Saç Kesimleri​

Saç kısımlarımız kişiliğimizin bir yansıması ve şeklimizin bir uzantısıdır, bu nedenle burcumuzun bizim için aklında ne olduğunu bilmek isteriz.

Akrep burcu saç bölümü modeli​

Kararlı, güçlü, sezgisel ve sadık akrepler kolaylıkla yanlış anlaşılabilir. Misli bir Hariç görünüşe sahip olsalar da, onlara en yakın olanlar ne kadar nazik olabileceklerini bilirler.

Yay burcu saç bölümü modeli​

Optimist, Özgür ruhlu, azimli ve entelektüel olan yaylar, trendlerden çok kendi zevklerini takip etme konusunda kendinden emindir.

Oğlak burcu saç bölümü modeli​

Sadık, pratik, sevecen ve klâsik Oğlaklar, karar vermeden Evvel bütün seçenekleri değerlendirmeyi severler. Lakin, hala tonlarca tarz övgüsü olan pratik bir kesim, köprücük kemiği kesimidir

Kova burcu saç kısmı modeli​

Trendlerin tepesinde olmalarına karşın, seçimlerini bunun dikte etmesine müsaade vermezler. Saçlarını kurallara ve düzenlemelere tabi kılmak yerine, kendi dokusunu kutlayan doğal, yapılmamış saç modelleri en düzgün sonucu verir.

Balık burcu saç kısmı modeli​

Şefkatli, kibar, fikirli ve nazik balıkların kişilikleri daha yumuşak bir saç bölümüne yakışır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir