Boyun İnceltmek İçin Maske Tanımları

Güzellik Eki 26, 2022 Yorum Yok

Boyun inceltici maske tarifleri boyun ve etrafındaki yağlanmanın ve sarkmaların tesirlerini azaltarak hem erkeklerin hem de bayanların kabusu haline gelerek operasyon geçirmelerine neden olan bir sorunu ortadan kaldırmaktadır. Nizamlı antrenman ve bitkisel materyallerle hazırlanan doğal maskeler birlikte uygulandığında kısa müddet içerisinde erkek yahut bayanları olduğundan daha yaşlı gösteren boyun etrafındaki yağlanmadan ve sarkmalardan kurtulabilirsiniz.

Boyun İnceltici İdman ve Beslenme Önerileri

Düzenli idman yapmayı ve beslenmeyi denetim etmeyi öğrenmeden boyun inceltmek için uygulanacak maskeler tek başına yetersiz gelecektir. Yanlışsız besinlerin tüketilmesi ve boyun bölgesine odaklanılarak hazırlanmış boyun estetiği hareketleri uygulanarak boyun bölgesindeki sarkma ve yağlanma sorunu ile başa çıkabilirsiniz.

  • Beslenme: Bedeninizdeki toksinleri atarak yine cilt sıkılığınızı kazanmanıza yardımcı olacak besinleri gün içerisinde tüketmeye ihtimam göstererek gerçekleştirdiğiniz antrenman ve maske uygulaması programlarınıza takviye olabilirsiniz. Kavun suyu, yeşil çay, elma ve pancar kökü suyu karışımı ile limon ve nane karışımı sizi toksinlerden arındıracak detoks tesirini göstermektedir. Detoks uygulaması ile birlikte cilde sıkılık kazandıran E vitamini içerikli yeşil zerzevat, rüşeym, baklagiller, çavdar ve esmer pirinç tüketerek beslenmenizi desteklemeniz gereklidir.
  • Egzersiz: Yüz yogası olarak bilinen boyun bölgesinin şekillendirilmesine yardımcı olmaktadır. Yüz yogası için iki temel hareket bulunmaktadır;
    • Dik bir pozisyonda iken başınızı tavana gerçek kaldırın ve 10 saniye boyunca öpme hareketini tekrarlayın. Toplamda 10 ila 15 set hareketi tekrarlayabilirsiniz.
    • Dilinizi damağınıza yerleştirerek başınızı sağa ve sola gerçek çevirirken her tarafta gülme ve yutkunma aksiyonlarını gerçekleştirin. 10 ila 15 tekrar bu hareketler tekrarlanabilir.

Boyun İnceltici Maske Önerileri

Boyun bölgesine uygulanan lifting tesirli maskeler hem sarkıkların toparlanması hem de cildin sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Yüz germe maskesi olarak da kullanılabilen bu tanımları meskende bulabileceğiniz gereçlerle kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

  • Rüşeym yağı içeriğinde bulunan E vitamini ile cilt sıkılaştırıcı özelliğe sahiptir. Her gün yatmadan evvel cildinize pamuk yahut pamuklu bir bez yardımı ile 15 dakika rüşeym yağı ile masaj yaparak cildinizi sıkılaştırabilirsiniz.
  • Hindistancevizi yağı kan dolanımını hızlandırarak yağ yakılmasını kolaylaştırmaktadır. Boyun bölgenize sabah ve öğle olmak üzere soğuk pres Hindistancevizi yağı ile 10 dakika masaj yaparak boyun bölgesi yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.
  • 2 yumurta beyazı, 1 yemek kaşığı süt ve yarım limon suyunu karıştırın. Boyun ve etrafına elde edilen karışımı uygulayarak 30 dakika bekletmenin akabinde ılık su ile temizleyin. Haftada 3 kere uygulandığında birikmiş yağlardan kurtulmanın yanı sıra sarkmalardan kurtulabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir