Aşkın Yaşı Var Mı

Aşk/İlişkiler Ağu 21, 2022 Yorum Yok

‘Aşkın yaşı yoktur’ diyor uzmanlar. Aşk her yaşta ve her insanla yaşanabilir. Çevremizde de kendisinden yaşca büyük kadın ya da erkeklerle ilişki kuran insanlar bulunmaktadır. Bu duruma çevreden bazı baskılar gelse de bu baskılara kulak kapayarak ilişkisinde mutluluğu yakalayan insanlar vardır.

Aşkın Yaşı Olur mu?

Aşkın yaşı yoktur ama bazı insanlar neden kendilerinden büyük insanlarla birlikte oluyor. Kendinden yaşca büyük derken kastettiğimiz yaş 4-5 yaş değil. Daha büyük yaşlardan bahsediyoruz. Kendinden daha büyük yaşlarda insanlarla beraber olan, evlenen ve mutlu olan insanlar var.

Yaşını başını almış erkeklerin yanında gencecik kızları görmek artık demode oldu ama tam tersi durumlar da mevcut. Hatta kadının büyük erkeğin ise küçük olduğu ilişkiler hala bile biraz yadırganıyor aslında. ‘Neden’ ve ‘Niye’ diye sorabiliyoruz. Genelde erkeğin yanında genç bir kız varsa kesinlikle erkeğin parasından yararlanmak istiyor diye düşünüyoruz ama erkekler küçük olduğunda durum değişiyor. Erkekler genelde parası için bir kadına yanaşmazlar. Acaba biz öyle mi biliyoruz? Bazı erkekler parası ve kariyeri için bazı kadınlara yanaşabilirler mi?

Bu durum olasıdır. Herşey bu kadar kötü de olmayabilir. İnsanlar birbirlerini gerçekten sevebilir de.. Birbirlerini böyle kabul edip mutlu olmaya da çalışabilir. Ancak her ne olursa olsun ne kadar kabullenmiş olsak da bu durumu yadırgamamız bir süre daha devam edecektir. Ne kadar sindirsek de bazen içimize sindiremeyeceğiz bu durumu. Yaşlı erkeklere ‘kart zampara’, yaşlı kadınlara ‘çıtır avcısı’ lakabı takmaya devam edeceğiz yine.

Ne olursa olsun biz yaş farkı yüksek ilişkilere sıcak bakmayacağız. Gençlere kötü örnek olduklarını düşünecek ve onlardan hoşlanmayacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir