Aşkın Kuralı

Aşk/İlişkiler Ağu 21, 2022 Yorum Yok

Aşkın yazılı olmasa da kuralları vardır ve eğer kuralları bilmiyorsanız ya da biliyor ama ‘Ben kartları açık oynarım arkadaş’ diyorsanız yanılıyorsunuz. Bu iş sizin sandığınız gibi bir iş değil. Aşkın kuralları bilinmeden masaya oturulmaz. Oturulursa aşk sizi çorabınıza kadar soyar. Sizi dımdızlak bırakır ve siz yağmur altında yalın ayak yürümek zorunda kalırsınız. Aşkın kurallarını bilmeden oyunu oynamaya kalkanların düşeceği durum budur..

Aşkın Kuralları Nedir?

Peki aşkın kuralları nedir? İşte o kurallar.. Bunları iyi bilin.. Aşık olduğunuzda tek tek size sorulacaktır bunlar..

– Karşı taraf sizi her aradığında açmayın ve ısrarla ararsa meşguldüm işim vardı deyip geçiştirin. Ağırdan alın. Size her aradığında ulaşırsa değeriniz kalmaz. Siz ulaşılmazı oynayın.

– Sizinle görüşmek istiyor. Ne münasebet! Siz önemli bir insansınız ve meşgulsünüz. Ona hemen olmayacağını ama eğer uygun bir vakit bulursanız ayarlayabileceğini söyleyin.

– Kendi hayatınız olsun ve bunu ona hissettirin. Kendi aileniz ve işiniz var. Onu hayatın merkezine oturtmazsanız oyunun sonunda gülen taraf siz olursunuz.

– Onu hiçbir konuda kısıtlamayın. Kıskançlık zor gizlenen bir duygudur ama gizleyin. Sahiplenmeyin sakın.

– Aklınızdan neler geçtiğini belli etmeyin. Hislerinizi asla açık vermeyin.

– Kaçın ki kovalanın. Erkekler hala avcı toplayıcı zihindedirler. Ona av gibi takdim edin kendinizi. O kovalasın. Böylece heyecanı artacaktır.

– Erkekler elde ettiklerini değil, elde etme sürecini seviyor. Milyonlarca yıldır da bu böyledir. Bu onların genlerinde vardır. Böylece daha erkeksi ve güçlü hissediyorlar kendilerini.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir