Aşk Sezonu Açıldı

Aşk/İlişkiler Ağu 20, 2022 Yorum Yok

Yaz geldi aşk sezonu da açıldı. Her yaz aşık olanlar, aşklarını beş yıldızlı otellerde bırakanlar.. Bu yazı tam size göre.. Biliyoruz kanınız kaynıyor ve her yaz birine aşık oluyorsunuz. Herşeyde gibi bu konuda da çok şıpsevdisiniz ve her yaz tanıştığınız kişiyi etrafınıza hayatının aşkı olarak tanıtıyorsunuz. Her yaz aşık oluyor ve her sonbaharda evleneceğinizi duyurup kış gelmeden de ayrılıyorsunuz dimi.. Bu yazı tam size göre..

Aşk Sezonu Ne Demek?

Yaz aşıkları hemen toplaşın bakalım. Sizler için müthiş bir yazı hazırladık. Bütün kış kendinizi dinlenmeye çektiniz ve bahar güneşiyle beraber meydanlara çıkmak istiyorsunuz. Biraz etrafı kesmeye başladınız ve kendinize göre birini gözünüze kestirdiniz. İlk yapmanız gereken şey ortak arkadaşınız olup olmadığını düşünmek. Varsa işiniz çok kolaydır. Yoksa bir tesadüf yaratmanız gerekmektedir.

Aileniz ile beraber tatile çıktınız ama evdeki herkes çok tembel. Siz de tek başınıza kumsalda güneşleniyor ve canınız sıkılıyor. İşte o an karşılaştığınız kişi mükemmel bir tatil yaşamanıza neden olabilir. Her zaman onunla kumsala gelebilir ve güneşlenebilir, akşamları da cafede takılmak için randevulaşabilirsiniz.  Yazın testesteron hormonu tavan yapar. O nedenle de yanınıza yaklaşan gereksiz erkekleri hiç zaman kaybetmeden gönderin gitsin deriz.

Yanınıza fazla kimseyi yanaştırmayın. Eğer belli bir kumsalda güneşleniyor ve belli mekanlara gidiyorsanız adınızın çıkma ihtimaline karşı sadece bir kişi ile takılın deriz. Arada çok fazla yazan olacaktır siz onların üzerlerini direk çizin deriz.

Tanıştınız ve herşey harika gidiyor. Zaman geçtikçe birbirinizden keyif almaya başladınız. Gülüp eğlenebilir ve istediğiniz şekilde bir yakınlık kurabilirsiniz. Biraz sohbet ile hayatında biri olup olmadığını öğrenebilir ve ona göre bir aşka yelken açabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir