2022’nin Film ve TV’deki En İyi 10 Moda Anı

Moda Kas 15, 2022 Yorum Yok

Bridgerton’dan Euphoria’ya 2022 , ak perdede Ebedi moda anları yaşattı. Geçtiğimiz aylarda olan her şeye dönüp bakmaya başladığımızda, bu Yıl ortaya çıkan hoş şeyleri yansıtabiliriz. Bilhassa sinema ve televizyon dünyasında 2022, bize verilen cümbüş ölçüsüyle sahiden hızlandı. Öne çıkan yalnızca diziler ve sinemalar değil, 2022’yi nihayet derece unutulmaz kılmaya Yardımcı olan birçok moda anıydı. Do Revenge’deki Y2K’dan Bridgerton’ın saltanat devri tarzlarına kadar, sinema ve TV’de 2022’nin en uygun moda anları burada.

2022’nin Sinema ve TV’deki En Âlâ 10 Moda Anı​

1. Bridgerton Dönem 2​

2. The Kardashians​

Kardashians’ın göz Müşteri dünyasını takip etmekten yorulacağımızı düşünebilirsiniz , lakin nedense önümüze koydukları her şeyi memnuniyetle kabul ediyoruz. Yeni gösterileri The Kardashians’ta , her aile üyesinin tam erişime sahip olduğu yüksek moda dünyasına bir göz atabiliyoruz. Balenciaga’dan Prada’ya kadar her kısım , her bir üyenin kümeye getirdiği eşsiz biçimi sergileyerek bizi onurlandırdı.

3. Do Revenge​

Do Revenge’i izleyip de sinema boyunca Yargıç olan moda estetiğini takdir etmemek imkansızdı . Metalik küçük elbiselerden pastel ekose üniformalara ve canlı çiçek baskılarına kadar her sahne, hizmet ettiği unutulmaz moda anları için alkışları hak ediyor.

4. Euphoria Dönem 2​

5. Inventing Anna​

6. Not Okay​

Zoey Deutch’un oynadığı Not Okay’da sinemanın gardırobu, Z neslinin modasına Aleni bir övgü niteliğindeydi . TikTok’tan ilham Meydan giysiler, iki renkli saçlar, boncuklu telefon tılsımlı askı, kelebek klipsler…

7. Don’t Worry Darling​

Bazı izleyiciler için Don’t Worry Darling’in en uygun yanı “bir sinema üzere hissettirmesi” oldu. Başkaları için, doyamadığımız 50’lerden ilham Meydan kostümlerdi.

8.Blonde​

Merhum Marilyn Monroe hakkında bir sinemada göze çarpan moda anları kaçınılmazdı. Sinemanın kendisi karışık tenkitler alırken, kostüm seçimlerinin mükemmellikten Öbür bir şey olmadığı konusunda Fikir birliği vardı.

9. Stranger Things Dönem 4​

80’lerde geçen bir gösteri için Stranger Things , o periyodun Fazla taraflı tarzını gerçek bir halde tasvir etme konusunda olağanüstü bir Amel çıkardı.

10. House Of The Dragon​

Birinci gördüğümüz ortaçağ elbisesini almak için tam olarak koşturmasak da, House Of The Dragon’daki kostümlerin dizinin muvaffakiyetinde Aka rol oynadığını kimse inkar edemez.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir