Suna Dumankaya Cilt Beyazlatıcı Maske Tanımı

Güzellik Eki 26, 2022 Yorum Yok

Cilt beyazlatıcı maske yapmak epey tesirli sonuçlar verebilmektedir. Tüm bildiklerini Türkiye’nin birinci lokman hatunu olan Fatma Öktem’den öğrenen Suna Dumankaya sıhhat ve hoşluk konusunda tesirli teklifler sunmaktadır. Kar üzere beyaz bir cilt için Suna Dumankaya tarafından oluşturulan maske tanımlarını deneyebilirsiniz. Doğal eserlerle hazırlanmış olan maske uygulaması cilt beyazlatama için en tesirli metotlar bir adedidir.

Cilt Beyazlatma İçin Yaş Maya Maskesi

Suna Dumankaya cilt bakımı konusunda sunduğu eşsiz tekliflerle birçok bayanı istediği sonuçlara ulaştırmayı başarmıştır. Cilt beyazlatma için uygulayabileceğiniz Suna Dumankaya cilt beyazlatma maskesi için gereksiniminiz olan materyaller şu haldedir;

  • Bir yemek kaşığı süt
  • Bir paket yaş maya

Yaş mayayı süt ile ıslattıktan sonra güzelce karıştırmanız gerekmektedir. Cildinizin pak olduğuna emin olduktan sonra dairesel parmak hareketleri ile uygulamalısınız. Birinci etapta hazırladığınız tüm karşımı kullanmayın. Birinci seferde sürdüğünüz maskenin emildiğini hissettikten sonra kalan kısmı da uygulayın ve 10 dakika boyunca bekleyin. Akabinde ılık su ile ve sonrasında soğuk su durulayın.

Cilt Beyazlatma İçin Patates Maskesi

Suna Dumankaya tanımları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan patates maskesi hem cilt beyazlatma hem de cilt lekelerini geçirme konusunda hayli tesirlidir. Bu maske için gereksiniminiz olan gereçler;

  • Bir adet orta uzunluk patates
  • Bir çay kaşığı zeytinyağı
  • Bir çorba kaşığı süt
  • Alabildiği kadar yulaf unu

Patatesi rendeledikten sonra tüm gereçleri ve kıvama gelen kadar yulaf ununu ekleyerek karıştırın. Elde ettiğiniz karşımı cildinize sürdükten sonra 25 dakika bekleyin ve akabinde durulayın. Bu maske cilt beyazlaması için ve cilt lekelerinden kurtulmak için en büyük yardımcınız olacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir