Kahve İle Bacak Peelingi

Güzellik Eki 26, 2022 Yorum Yok

Kahve ile yapılan bacak peelingi meskenlerde çarçabuk uygulanabilen doğal metotlar ortasında yer almaktadır.  Pürüzsüz bacaklara sahip olmak mümkün olmaktadır. Bunun için bayanların uygulaması gereken doğal sistemler ortasında bulunan kahve ile yapılan peeling uygulamalarının olumlu sonuçlarını göreceksiniz. Kahve ile yapılan peeling uygulamaları doğal sistemler ortasında en fazla tercih edilen uygulamalar ortasında yer alır.  Cilt sıhhatini korumak ve bayanların hayal ettiği pürüzsüz bacaklar için peeling uygulamak ehemmiyet kazanmaktadır.

Kahve Telvesi İle Peeling

Kahve tüketimi Türk hanımlarının vazgeçilmez tutkuları ortasındadır. Kahvelerinizi içtikten sonra bacaklarınıza uygulayacağınız telve maskesi ile pürüzsüz görünümlü bacaklara sahip olacaksınız. Kahve telvesi ile yapılan kahve peelingi hayli kolay uygulanabilen doğal yollar ortasında yer almaktadır.  Pak bacaklara uygulanan telve maskesi sayesinde bayanlar bacaklarındaki pürüzsüz imajın tesirini kısa bir müddet içerisinde görmektedir.

Kahve Telveli Peeling Uygulaması

İçerisinde barındırdığı mineral ve vitaminler sayesinde cilt üzerinde doğal bir peeling tesirine sahip olan kahve telvesi üretimi uygulaması epey kolay olan doğal formüller ortasında bulunur. Kendinize bacak pürüzsüzleştirme programı hazırlayarak aksatmadan haftada üç gün banyo öncesinde yumuşak masajlar halinde bacaklarınıza uygulayacağınız kahve telveli maskeler ile cildiniz sıkılaşarak temizlenir ve cilt üzerindeki akne ve sivilce meseleleri giderilir. Uygulama sonrasında 10-15 dakika beklenerek yıkanmak kâfi olacaktır.

Kahve telveli peeling uygulanması için gerekli olan gereçler;

  • 1 paket kahve telvesi (içilen kahvelerin telveleri olabilir)
  • 1 limon suyu yahut esmer şeker
  • 1çay bardağı zeytinyağı

Türk kahvesi tüketiminin saymakla bitmeyen şifalı yararları yanı sıra cilt üzerinde mucize tesirleri bulunmaktadır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir