RUH EŞİ

Aşk/İlişkiler Eyl 06, 2022 Yorum Yok

Kadınlar hayatları boyunca ruh eşlerini ararlar. Bunu bulmak kolay değildir. Sizinle birebir aynı olmasını istemektir. Oysa kimse kimseye benzememektedir. İyi ki de benzememektedir. Aksi halde çatışmalar olmaz ve kişiler kendini geliştiremezdi. Herkesin kendiniz gibi olmasını istemek ve beklemek br nevi kendinizi dev aynasında görmektir. Kendinizi mükemmel görmek ve kendinizden başka şekilde bir bakış açısı ya da fikre kapalı olmak demektir.

Ruh Eşi Nasıl Bulunur

Çatışmalar güzeldir. Ancak bazıları inatla ruh eşini arar. Ruh eşi dediğimiz şey ya da ideal eş dediğimiz yoktur ve hiçbir zaman da olmayacaktır. Oldu ki buldunuz, bu da sizin şansınız. Karşınızdaki insanın size birebir hitap etmesi sizin hoşunuza gitse de hayat böyle güllük gülistanlık değildir. İlla ki bir yerde fikir ayrılığına düşeceksinizdir.

İnsan dünyaya geldiğinden beri ruh eşini arar durur. Kimisi de önce kendinizi aramak için yola çıkar. Kendini dinler, iç sesini dinler ve huzurunu yakalar. Eş seçimine de ondan sorar girer. Bazısı da direk hayatının aşkını ve ruh eşini bulmanın derdine düşer. Her iki durumda da insan bir arayış içindedir. Bu arayışta yola çıktınız ama yol haritanız var mı? Yoksa olmalıdır. Yola çıktım nasılsa bulurum diye düşünülmemelidir. Yol haritanız kendiniz ise işiniz kolaydır. Ancak böyle birini bulmak için epey zaman kaybedeceğinizi belirtmek isteriz. Ruh eşi ya da ideal eşi bulmak için harcayanınız vakti iyi bir eş bulmak için harcarsanız belki şansınız biraz artar.

Ruh eşinle karşılaşırsan ne olur?

Her şey kolayca ilerler. Oyun ya da strateji kurmazsınız. Buna gerek kalmaz. Herkes karşısındakini hemen anlar. Birbirlerinize bişeyi anlatmak için zorlanmazsınız. Kendinizi olduğu gibi gösterirsiniz. Olduğunuzdan farklı olmaya çalışmazsınız. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir