Kolay ve Şık Saç Modelleri 2019

Moda Eki 26, 2022 Yorum Yok

Saç modelleri 2019, dağınık ve salaş haller, sıcak renklerle hazırlanıyor. Yeni dönemde kahve tonları ve bilhassa Türk Kahvesi rengi en moda saç renkleri ortasında yer alıyor. Uçuk renklerin, beyaz ve grilerin yerine kadınsı ve sempatik tonlarda renklendirilen saç modelleri kullanılıyor. Pratik biçimde yapabileceğiniz trend saç modelleri şu biçimdedir;

  • At Kuyruğu

Kadınların en dişi halini sunan ve mert bir görünüm veren at kuyruğu modeli dönemin en favori saç stilleri ortasında yer alıyor. Ancak kuyruklar bu sene tam doruktan değil hafif art kısımda ve hayli kabarık biçimde bağlanıyor. Krepe yapılarak toplanan at kuyrukları, hafif dalgalı ve dağınık görünümde sokak modasına eşlik ediyor.

  • Dağınık Topuz

Spontane ömür üslubuna vurgu yapan ve her sene en favori modeller ortasında olan dağınık topuz modelleri, aksesuar eklentileri ile daha eğlenceli olarak sunuluyor. Saç bantları, fular çeşitleri, fiyonklar ve şirin tokalarla renklendirilen dağınık topuzlar, dalgalı saçlarla kullanılıyor. Havalı topuz modeli, dönemin trendleri ortasında.

  • Akan Dalga Fönü

Kalın fırça fönü olarak bilinen ve çok hafif bukleler veren dalgalı saçlar, 2019 saç modelleri ortasında en hit tarzlardan biri. Orta uzunluk ve uzun saçlarda sıklıkla kullanılan ortadan ayrık dalgalı saç modellerinde kabartmadan kullanım sağlanıyor. Kahve ve bronz tonlarında ışıltılar, sıcak renklerle yeni dönem saç modelleri bayanlara ekstra hoşluk katıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir