İpek kirpik zararlı mı? ipek kirpik fiyatları

Güzellik Şub 21, 2023 Yorum Yok

İpek kirpiklerin ziyanları Üzücü yanları, uygulamanın yapıldığı beğenilen ve deride meydana getirdiği hasarlardır. Takma kirpik zararları ortasında; şahısların gözlerinde kanlanma, yanma, batma, bunun yanında kendi kirpiklerinde dökülme ve deride kaşıntı görülebilmektedir.

İPEK KİRPİK UYGULAMASINDA BEĞENİLEN MEYDANA GELEBİLECEK HASARLAR

İpek kirpik uygulaması sonrası beğenilen kanlanma sıklıkla görülür. Uygulama sırasında yapılan süreçlerde kullanılan gerecin dezenfekte edilmemesi, daha Evvel kullanılan şahıs ya da bulunduğu objeden mikrop kaparak, ipek kirpik uygulamasının yapıldığı kişinin gözüne bulaşması sonucu görülen bu kanlanma, bireylerde görme kaybına ve Önemli ameliyatlara neden olabilmektedir.

Göz enfeksiyonu üzere nedenlerle kirpikler birbirine yapışabilmektedir. Bu durumda yapışmış kirpikleri çıkarmak için harcayacağınız Uğraş sizleri yorarken, göz retinasına da ziyan verilecektir.

İpek kirpikler vakitte koparak dökülür. En Çok 8 hafta beğenilen kalabilen kirpikler, koptuğunda göz içine girerek batmalara ve yanmaya neden olur.

İPEK KİRPİKLERİN ZİYANLARI NELERDİR?


Göz etrafındaki cilt hayli ince bir yapıda olduğundan ipek kirpik için kullanılan yapıştırıcının kalitesiz olması ipek kirpik sonrası göz kızarıklığına neden olabilir. Bunun yanında materyal kaliteli olsa da bireylerin bu Cin kimyasallara alerjisi bulunabilmektedir. Alerji durumunda göz etrafında çok şişme ve kızarıklık, kaşıntı, göz içine batma üzere durumlarla karşılaşılır. Bu türlü bir durumun yaşanması halinde Çabucak doktora başvurulmalıdır. Bilhassa olabilirsiniz.

Birtakım durumlarda ipek kirpiklerin deriye verdiği ziyan sonucunda kendi kirpiklerinde dökülme de görülebilmektedir. Bu durumda Çabucak çıkarılmalı, bir uzmana başvurulmalı ve eski kirpiklere kavuşabilmek için tabip tavsiyesi dahilinde vitamin başlanmalıdır. Bu durumu yaşayan şahıslarda bakım serumları da hekim tavsiyesi ile kullanılabilir.

İpek Kirpik Fiyatları 2023​


İpek Kirpik Fiyatları 2023 yapılan sürece nazaran değişkenlik göstermekte olup İpek Kirpik uygulaması 350 TL ile 500 TL ortasındadır. Tasarım İpek Kirpik ise ayrıyeten fiyatlandırılır. İpek kirpik hacimlerine nazaran fiyat farklılığı göstermekte olup klasik(naturel), volume ve mega volume olarak gruplandırılabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir