7 günde 10 kilo verdiren elma diyeti

Güzellik Şub 21, 2023 Yorum Yok

Elma diyeti ile 7 günde 10 kilo verebilirsiniz. Elma üzere kalori yoğunluğu düşük yiyecekler, su ve lif bakımından yüksek olma eğilimindedir. Orta uzunluk bir elma yalnızca 95 kaloriye sahiptir, lakin bol ölçüde su ve lif içerir. Neredeyse her yaştan insan için en yaygın sıhhat problemlerinden biri olan çok kilo. Birtakım beşerler genetik olarak Çok kilo alırken, kimileri Üzücü beslenme alışkanlıklarından kendilerine fazladan kilo alır. Bu Çok kilo, birçok sıhhat meselesine neden olabilir ve ayrıyeten görünüşünüzü de bozabilir. Sebep ne olursa olsun, herkes bu Çok kilolardan kurtulmak ister.

Beşerler ekseriyetle verdikleri Çok kiloları azaltmak için kimi idmanların yanı Dizi farklı cinste ilaçlar ve diyet planı kullanırlar. Çoklukla kimi diyet planlarını izleyerek kilolarını azaltmakta zorlanırlar. Bu problemli planlarını ve günlük idman rutinini takip edemeyenler için ekstra kilo vermenize Yardımcı olabilecek birçok doğal içerik vardır. Evet bu gerçek.

7 günlük elma diyeti listesi​

Araştırmacılar, sağlıklı ve istikrarlı bir diyete elma iç etmenin kilo vermeyi teşvik edebileceğini öne sürdüler. Elmalar yetişkinler için yalnızca kilo vermeye Yardımcı görünmekle kalmaz, tıpkı vakitte genel beslenme kalitesini güzelleştirebilir ve çocuklarda riskini azaltabilir.

Elma, sindirimi kolaylaştırdığı ve birebir vakitte kolda yağ birikimini engelleyen ve kansere karşı koruyan birçok yararlı husus içerdiği için bu doğal içeriklerden biridir. Aşağıda, anne bileşen olarak elma içeren diyet planı verilmiştir ve bu, Fazla kısa müddette kilo vermenize Yardımcı olacaktır.

İşte 7 günlük elma diyeti listesi;

  1. Gün: Elmalar – 1-2 kg kaybedin Kahvaltı – 2 ila 3 elma ve birkaç damla limon. Kuruyemiş eklenebilir. Öğlen yemeği – Elma, soğan ve maydanoz salatası. Akşam yemeği – 3 elma
  2. Gün: Elma ve pirinç – 1 ila 1,5 kg verin Kahvaltı – 3 elma ile tuzsuz 1 bardak pirinç. Öğlen yemeği – Pirinç ve elma. Akşam yemeği – Tuzsuz haşlanmış pirinç.
  3. Gün: Elmalar ve Peynir – 2 kg verin Kahvaltı – 2 elmalı az yağlı süzme peynir Öğlen yemeği – Ballı ve limonlu elma ve peynir salatası Akşam Yemeği – Az yağlı peynir 50 gr.
  4. Gün: Elma ve Havuç – 2 kg verin Kahvaltı – 2 havuç ve bir elma, rendelenmiş ve karıştırılmış. Öğlen yemeği – Ballı ve limonlu havuç ve elma salatası Akşam yemeği – 1 tatlı kaşığı balla pişirilmiş 2 elma.
  5. Gün: Havuç ve pancar – 2 kg verin Kahvaltı – Havuç ve pancar haşlanmış Öğlen yemeği – Haşlanmış yumurta eşliğinde haşlanmış pancar Akşam Yemeği – Havuç
  6. Gün: Elmalar – 1-2 kg kaybedin 1. Gün menüsünü tekrarla
  7. Gün: Elmalar – 1-2 kg kaybedin 2. Gün menüsünü tekrarlayın

NOT: Ne Vakit acıksanız elma ölçüsünü artırabilirsiniz. Hekiminize istişareden uygulamayınız !

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir