İbrahim Saraçoğlu Cilt Beyazlatma İçin Bal Maskesi Ve Lavanta Kürü

Güzellik Eki 26, 2022 Yorum Yok

Cilt beyazlatmak, genelde hormon değişimleri, güneşin sebep olduğu cilt lekeler, cildin soyulması ya da pullanması üzere pek çok cilt sorununun oluşturduğu hem estetik görünüm hem de cilt sıhhati sorununu ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Cilt beyazlatmak için doğal maskeler ve konutta uygulanabilecek kolay doğal kürler epey tesirli sonuçlar vermektedir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu doğal tedaviler konusunda en gerçek kaynaklardan biri olarak kabul edilen teknik ve teklifleriyle cilt beyazlatma konusunda da tesirli tahliller sunmuştur.

İbrahim Saraçoğlu Cilt Beyazlatma İçin Lavanta Kürü

İbrahim Saraçoğlu cilt hoşluğu önerileriyle birçok bayana yardımcı olmuştur. Cilt beyazlatma için önerdiği lavanta kürü ile tesirli sonuçlar almak mümkün olacaktır. Cilt beyazlatma konusunda hem süratli hem de çok taraflı formda yarar sağlayan lavanta kürü için gereksiniminiz olan gereçler şu halde sıralanabilmektedir;

  • 5 gram lavanta
  • İki su bardağı kadar su

İki su bardağı kaynatıldıktan sonra 5 gram lavanta içine atılarak demlenmeye bırakılmalıdır. Lavanta kürünün püf noktası, lavantanın demlenme mühletinin 15 dakikayı aşmamasıdır. 15 dakika sonra su süzüldükten sonra soğumaya bırakılmalıdır. Akşam yemeklerin 2 saat sonra bir çay bardağı kadar tüketilmelidir. Lavanta cilt beyazlatma kürü 15 gün boyunca nizamlı formda uygulanmalıdır. Tesirli sonuçlar alınabilmesi için 15 gün boyunca sistemli halde kullanılması gerekmektedir.

İbrahim Saraçoğlu Cilt Beyazlatma İçin Bal Maskesi

Bal maskesi için gereksiniminiz olan materyaller;

  • Bir çay kaşığı bal
  • Bir çay kaşığı badem
  • Bir çay kaşığı süt tozudur.

Bu materyaller karıştırıldıktan sonra cilde uygulanmalıdır. Sürüldükten sonra 15 dakika boyunca beklenmelidir. 15 dakika sonunda maske evvel ılık su ile akabinde soğuk su ile durulanmalıdır. Haftada 4 ila 5 defa uygulanması tavsiye edilmektedir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir