Ana Kadın | Annelere özel kadın sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güzellik
  4. »
  5. Güzellik İçin Bebek Ürünleri Kullanın

Güzellik İçin Bebek Ürünleri Kullanın

admin admin -
133 0

Güzellik İçin Bebek Ürünleri Kullanın

Bir çoğumuzun kullandığı makyaj malzemelerinden kozmetik ürünlerine hepsinin içinde kimyasal maddeler ve alkol bulunuyor. Bu maddeler cildimize özelliklede yüzümüze ciddi hassaslar bırakıyor. Öncelikle bu malzemeler cilt de lekelere sarkma ve kırışıklıklara neden olduğu gibi bazı durumlarda alerjik reaksiyon geliştirmemize bile neden oluyor. Bunun sonucunda cildimizin tamamına yakını sivilce ile kaplanabiliyor.

Bu kozmetik ürünleri alırken mutlaka içerine bakmamız gerekir. Ancak en iyi kaliteli üründe birle bir miktar kimyasal bulunur. Bu nedenle kozmetik ürünleri yerine bazı noktalarda alternatifler üretilmelidir. Bu yazımıza kozmetik ürünlerine alternatif güzellik tüyoları vereceğiz. Aynı zamanda bu ürünlerin kullanım koşulları üzerine duracağız.

Bu kozmetik ve makyaj ürünlerinde olan ve cilde zarar veren maddeler ancak organik doğal ürünler içinde bulunmaz. Ancak bu organik ürünler oldukça pahalı olduğu için alım gücümüz bazen yetmeye bilir. Burada devreye içinde alkol ve kimyasal olması mümkün olmayan ürünler giriyor. Yani bebek ürünleri bebeklerin ciltleri hassas olduğu için bebek ürünleri içine kesinlikle kimyasal ürün konulmaz. Hatta ıslak mendilleri bile alkolsüzdür. Bu nedenle cildinizi temizlerken arındırıcı jel yerine bebek şampuanı kullanabilirsiniz. Gözleriniz yakmayacağı içine rahatlıkla temizlersiniz. Saçlarınıza şekil vermek için cildinizin yumuşak olması için bu sonrası saçlarınıza ve vücudunuza bebek yağı uygulayın. Bebek ıslak mendillerinizi cilt temizliğinde olduğu gibi kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanında bebek pudrasını sivilceleriniz ürüne sürerek sönmelerini kolaylaştırabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir