Erkeklerle Anlaşmanın Yolları

Aşk/İlişkiler, Genel Eyl 10, 2022 Yorum Yok

Erkekler ne yaparsa yapsın her zaman haklı olmayı ve tereyağı gibi suyun yüzeyine çıkmayı iyi biliyorlar, değil mi? Erkekler biraz öyleler. Her işin sonunda kazanan onlar oluyor. Siz ne kadar tepinseniz de bildiklerini okuyorlar ve onları olduğu gibi kabul etmek dışında çareniz kalmıyor.

Erkeklerle anlaşmanın yolları

– Her zaman haklılar: Erkekler her zaman haklılar. Bunu kabul edin. Bu biraz zor gelse de mecburen böyle olmak zorundadır. Bir erkeği her koşulda haklı olarak görebiliyorsanız erkekler sizin üzerinizde hakimiyeti olduğunu düşünecektir. Siz anlayış göstermeseniz de anlayış göstermiş gibi davranın. Haklı olduklarını dile getirin. Erkekler kendilerini kadınlardan üstün hissetmek istiyorlar.

– İşten geldiğinde anlayışlı olun: O işten yorgun argın geliyorsa ona karşı anlayışlı olmalısınız. Siz de çalışıyor olabilirsiniz ama bunun önemi yok. Onlar çok yoruldular ve biraz anlayış istiyorlar. Mümkünse ona işyerinde yaşadıklarınızı da anlatmayın bu onlara dırdır gibi gelecektir. Bunu yapmaz ve kenarda ona anlayış gösterirseniz kazanacaktır. Erkekler bütün gün dışarıda uğraştılar ve akşam olunca da size kahraman gibi görünmek isteyeceklerdir.

– Ailesine saygı duyun: Ailesine saygın duyun. Duymasanız da gösterin. Yine mış gibi davranın diyeceğiz ama erkeklerle anlaşmanın yolu bu. Sevdiğiniz erkeğin ailesi ne kadar haksız da olsalar onların yüzüne gülmelisiniz. Mağdur olsanız da haklı olmanızı umursamayacaklardır. Neticede insanlar sadece kendilerini düşünürler. O yüzden ‘he he’ deyip arkasından bildiğinizi okuyabilirsiniz.

– İş çıkışı onla uzun uzun konuşmayın: Ne yaşadıysanız yaşadınız. O bunu dinlemek istemiyor. Sabırlı olun ve kısasa kısas yapın. O sizle ilgilenmiyorsa siz de ilgilenmezsiniz olur biter. Böylece ne yaptığını anlar. Birçok cümle sarfedip de karşınızdaki erkeğin sizi anlamasını beklemeyin. Muhtemelen o bunu dırdır olarak algılayacaktır.

 

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir