Erkeklerin Yüz Şekilleri Ve Anlamları

Aşk/İlişkiler, Genel Eyl 10, 2022 Yorum Yok

Erkeklerin yüz şekilleri onların karakterleri hakkında önemli ipuçları veriyor

– Alın darsa çok dakik biridir. İnatçı ve hislerini yoğun yaşar. Alın genişse her an herkesi şaşırtma kapasitesine sahiptir. Sürprizlerde etrafını şaşırtır. Alın düz ise garantici tiplerdir. Her adımını emin olarak atar. Herşeyi iyice tartar. Eğlenceli değildir ancak güvenilir biridir.

– Kaş: Kaşlar kalınsa sportmendir. Aktif bir kişiliği sembolize eder. Kaşlar inceyse hassas ve kırılgan biridir. Olumsuz eleştirileri sevmezler. Kaşlar ortada birleşikse maceracıdırlar.

– Göz: Gözler çukursa gizemlidirler. Kendinden pek bahsetmezler. Gözler büyükse çabuk sinirlenirler. Risk almayı da severler. Gözler küçükse sabit fikirlidirler. Değişimden ve maceradan keyif almazlar.

– Burun: Burun kemikliyse sinirlidir. Sakinleşir de hemen. Esprilidir. Küçükse dobradır. Herşeyi hemen söyler. Cesurdur. Kendine aşırı güvenir. Burun genişse kendine tam güvenir. Eğlencelidir ve kıskançtır. Cömerttirler.

– Dudak: Dudaklar büyükse konuşmayı severler. Canı sıkkınsa hiç çekilmezler. Dudaklar küçükse utangaçtır. Kalbine girmek istiyorsanız sözlerinize dikkat edin. Dudaklar inceyse hırslıdır. Kariyerini herşeyden önce tutar. Kalınsa cömert ve anlayışlıdır. İlişkilerine değer verir.

– Kulak: Kulaklar büyükse dinlemeyi sever. Altın yüreklidir. Kulaklar küçükse biraz çekingendir. Yeniliklere kapalıdır. Sevgisini göstermez. Kulaklar kepçeyse biraz dengesizdir. Ne yapacağı belli olmaz.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir