Burcunuza Göre 2023 İçin İmza Kokunuzu Nasıl Seçersiniz?

Güzellik Şub 17, 2023 Yorum Yok

Astroloji ile kıyafetlerinize, makyajınıza ve daha fazlasına ilham vermenin şahane bir yoludur. Hoşluk rutininizi Zodyak’ınıza nazaran kişiselleştirmenin tartışmasız en gözden kaçan yollarından biri, imza kokusudur. Bu nedenle, burcunuza nazaran bir imza kokusunu tam olarak nasıl seçeceğinizden bahsedeceğiz.

arayanlara Yardımcı olmak için 2023 en yeterli bayan parfüm seçiminin bir listesini hazırladık. Sizde burcunuza Müsait olduğunu düşündüğünüz parfüm tavsiyesini yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Burcunuza Nazaran 2023’ün En Uygun 12 Parfüm Tavsiyesi​

1. Koç: Ladin yahut Mandalina​


Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic Eau de Parfum
Koç burcunun cesaretli, enerjik tabiatı nedeniyle ladin yahut mandalina üzere güç verici kokular öneririz.

2. Boğa: Vetiver (güve otu) ve Paçuli​


Vetiver & Golden Vanilla Cologne Intense

Bir dünya burcu olan Boğa burcunun “sabit, sağlam, şehvetli” tabiatının güve otu ve paçuli üzere taze esansiyel yağlarla alakalıdır. Bu dünyevi kokular, Boğa burcunu canlandırmaya ve onları tabiatla irtibat kurmaya yönelik doğal istekleriyle temas halinde tutmaya Yardımcı olacaktır.

3. İkizler: Bergamot ve Portakal Çiçeği​


Moodeaux Worthy Eau de Parfum

Çift taraflı, Daimi çelişkili İkizler burcu Merkür tarafından yönetilir ve güçlü, canlı mavilere çekilir. çok istikametli, uyarlanabilir ve bağlantı kurabilen bir İkizler burcu, bergamot yahut portakal çiçeği üzere parlak, hafif kokularla uyarılacak ve sakinleştirilecektir.

4. Yengeç: Gül yahut Ylang-Ylang​


Diptyque Geranium Odorata

Yengeç Ay tarafından yönetilir ve su elementine aittir. Pembe yahut Nefes Kırmızı tonlarla ilişkilendirilen bu işaret, sıcaklığı iletir ve bağ kurması, beslemesi ve duygusal olmasıyla bilinir. Bu nedenle Ylang-Ylang yahut gül sardunyası üzere sarmalayıcı kokuların rastgele bir Yengeç burcunu destekleyecektir.

5. Aslan: Neroli​


Fenty Eau de Parfum

Hepimiz yiğit, kendine güvenen bir aslanı tanıyoruz (ve seviyoruz). Aslanların tıpkı vakitte inanılmaz derecede karizmatik, ilham verici ve tutkulu olduğudur. Aslan neroli üzere lüks, dikkat cazibeli, baştan çıkarıcı kokulara çekilme eğilimindedirler.

6. Başak: Okaliptüs ve Biberiye​


Chanel Chance

Başak Merkür tarafından yönetilir, bir Dünya elementidir ve parlak ak ve Çeşitli ışıltılı parlak renklerle ilişkilendirilir ve Başakların ayrıntıcı, ilgili ve ihtimamlı bireylerdir. Bu Benlik portföyünü tamamlamak için Başak’ın frekansını ortaya çıkarmak için okaliptüs yahut biberiye üzere hafif, taze, pak kokular önerilir.

7. Terazi: Melisa Yaprağı ve Cananga (Ylang Ylang)​


Dior Lucky

Venüs tarafından yönetilen bir Hava elementi olan Terazi, tipik olarak yeşil, pastel sarı yahut parlak ak üzere renklerle ilişkilendirilir. Terazilerin birçoklarının diplomatik ve epey şık olduğu, bu nedenle gösterişli bir koku onlara Fazla yakışacak.

8. Akrep: Baharat ve Sandal Ağacı​


Maison Margiella Replica By the Fireplace

Ateşli, manyetik, duygusal Akrep, Mars tarafından yönetilir ve güçlü, odunsu bir koku ile tamamlanır. Sandal ağacı yahut kakule üzere odunsu, dünyevi baharatlı, misk kokuları Akrep’in gücüne Ahenk sağlar.

9. Yay: Çam ve Adaçayı​


Jo Malone London Wood Sage & Sea Salt Cologne

Jüpiter tarafından yönetilen bu Ateş burcu, Özgür ruhlu, maceracı, oyuncu tabiatını tamamlayan koyu turuncu ve koyu sarı tonlarla alakalıdır. Çam yahut adaçayı üzere doğal olarak Varlıklı lakin hafif kokular Yay burcunun frekansına Ahenk sağlar.

10. Oğlak: Sedir Ağacı ve Ardıç Meyvesi​


World of Chris Collins Harlem Nights

Koyu kahverengi tonlarla ilişkilendirilen bir Dünya burcu olan Oğlaklar “güvenilir, kararlı ve dayanıklı” olarak tanımlar. Oğlak burcu için “Sedir ağacı yahut ardıç meyvesi üzere dünyevi, odunsu, dumanlı, uzun mühlet kalıcı kokular” öneririz.

11. Kova: Buhur ve Servi​


Byredo Muhteşem Cedar

Gizemli okyanusun masmavi tonlarıyla ilişkilendirilen Kova, bağımsız, Özgün ve Aleni fikirli olmasıyla tanınır. Günlük tütsü yahut selvi üzere esintili, canlandırıcı kokular en güzel Kova burcuyla uyumludur.

12. Balık: Lavanta ve Gülağacı​


Ariana Grande R.E.M.

Aleni mavi ve Aleni mor renkleriyle uyumlu olan, Balık burcunun nihayet derece sezgisel, empatik ve sınırsız olduğudur. Lavanta yahut gül ağacı üzere derin, cazibeli lakin incelikli kokular balık burcunun gücüne Ahenk sağlar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir