Burçlara Göre Erkek Tavlama

Aşk/İlişkiler, Cinsellik, Genel Ağu 31, 2022 Yorum Yok

İnansanız da inanmasanız da aynı burçtan kişilerin birbirlerine benzer özelliklerine tanık olmuşsunuzdur. Biz de sizler için burcunu göre erkek tavlama rehberi hazırladık. Okuyun ve yararlanın.

Erkekleri Tavlama Rehberi

– Koç erkeği: Dikkat çekici ve cüretkar kadınları severler. Ortamın yıldızı kadınlar ilgisini çeker. Dekoltenizle de olabilirsiniz esprilerinizle de. Hepsi koç erkeği için yeterlidir. Beraber spor yaparsanız koç erkeği size aşık olur.

– Boğa erkeği: Hayatındaki kadını sahiplenir. Ona kol kanat gerer. Dikbaşlı kadınları sevmez. Kendinizi tamamen ona bırakmanız gerekmektedir. Boğalar lüks tutkunudur. Beraber gideceğiniz yerlere karar verirken iyi düşünün. Salaş mekanları sevmez.

– İkizler erkeği: Size istediklerini hemen açık eder. Söylediklerinin alt satırlarını okursanız ikizler erkeğini hemen anlarsınız. Sabırsızdır. Size hemen kodları verir. Özgürlüğünü sever. Özgürlüğüne sizden daha fazla bağlıdır. Dans eder ve eğlenmeyi sever.

– Yengeç erkeği: Şımartılmayı seviyorsanız yengeç erkeği ile olun deriz. Yengeçler fazla maymun iştahlıdır. Hevesi hızlı geçerse işiniz zor. Dengesiz davranın ki hevesi geçmesin. Sevgi ve tutkunuzu biraz saklayın. herşeyi dile getirmeyin.

– Aslan erkeği: Kovalamaktan hoşlanır. Hayatı avlanmak olarak görür. Güçlü kadınları sever. Kendinden emin kişileri sever. Popüler mekanlardan hoşlanır.

– Başak erkeği: Kontrolü seven bu burcun erkeği karar almakta zorlansa da karar alma aşamasını ona bırakın. Bazen dengesiz davranabilir. Eleştiricidir. Alttan alın ve ona karşı açık olun.

– Terazi erkeği: Tembeldirler. Atak olmasını beklemeyin. İlginizi belli edin. Israrcı olmayın.

– Akrep erkeği: Libidosuna uygun hareket edin. Kırmızı ruj ve dekolteden vazgeçmeyin.

– Yay erkeği: Flört etmeyi sever. Flörtöz olun. Eğlenmeyi sever. Eğlenceli biri olun.

– Oğlak erkeği: Güvenli bir limandır. Yalnızlığı sever. Yalnızlıkta bulamadığı şeyleri ona sunarsanız sizi sevecektir. Zekaya önem verir.

– Kova erkeği: Herşeyi bildiğini sanır. Kibirli ve sabit fikirlidir. Bu kadar egosu yüksek biriyle birlikte olmak istiyorsanız hayır demelerine katlanın ve ısrarcı olmayın deriz.

– Balık erkeği: Hislerini söylemez. Talepkardır. Sizi mutlu etmeye çabalar.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir