Bu Hareketlerle Dişiliğinizi Ortaya Koyun

Aşk/İlişkiler, Cinsellik, Genel Ağu 31, 2022 Yorum Yok

Hepimiz dişi olsak da zaman zaman toplumun bizi sürüklediği rüzgarlarla maskülen bir tavır içerisine girebilir ve o tavrı sahiplenir dişi kişiliğimizi tamamen unutabiliriz. Etrafınızda da yok mu fazla erkeksi davranan ya da davranmak zorunda kaldığı için dişiliğini fazlasıyla gizleyenler? Vardır elbet. Hatta bu yazıyı okuduğunuza göre içinizde biraz maçoluk var.

Şimdi bize dayatılmaya çalışılan erkeksi imajından biraz kurtulup yeniden dişiliğimizi ortaya koymalıyız.

Dişiliğimizi ortaya koymak için nasıl davranmalıyız?

– Su şişesini açmayı deneyin ama açamayın. Karşınızdaki erkeğe ‘Açamadım’ diyerek uzatın. Bırakın şişeyi o açsın. Böylece kendini güçlü hissetsin. Siz de yardıma muhtaç dişi gibi görünün.

– Dolap monte etmeyi bilseniz de bırakın o yapsın. Becerilerinizi kendinize saklayın. Evdeki hiçbir tamir işini yapmayın ve ona bırakın. Ampül bile değiştirilecekse değiştirmeyin. Bırakın o değiştirsin.

– Basit bir buluşma ayarladınız ve onun sizi evden alıp eve bırakması gerekiyor. Siz sakın ‘Ben kendim giderim’ demeyin. Bırakın yapsın. Karşınızdaki kişiye yük olmak istemeseniz de böyle davranarak ona kendini daha erkeksi hissettirmiş olursunuz.

– Torba bile taşımayın. Elinizde torba varsa ve marketteyseniz hemen ona uzatın.

– Yemekteyseniz garsonu onun çağırmasını bekleyin. Eğer aynı evde yaşıyorsanız ve telefon açıp ‘Birşey lazım mı?’ diye soruyorsa sakın ‘Lazım değil’ demeyin. Birşeyler isteyin. Alsın ve gelsin. Böylece kendini daha işe yarar hissedecektir.

– Çevren tehdit algıladığınızda koltuğunun altına girin. Böylece onun korumasına ihtiyacınız olduğunu hissecektir. Böylece onun erkekliğine erkeklik katacaksınız.

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir