Bu Adımlarla Erkeğinizi Baştan Çıkartın

Aşk/İlişkiler, Cinsellik, Genel Ağu 31, 2022 Yorum Yok

Erkeğinizi baştan çıkarmak ve onu kendinize aşık mı etmek istiyorsunuz. O zaman yapmanız gerekenler var demektir. Erkekleri çözmek zordur ancak size vereceğimiz şifreler ile onları çözebilir ve marifetinizi ortaya koyabilirsiniz. Vereceğimiz şifreler ile erkeklerin kodlarını çözebilir ve onları yatakta mutluluğa taşıyabilirsiniz.

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları

Erkekler yönetici olmak isterler: Her erkek yöneten taraf olmak ister. Bırakın yatakta yönetici durumunda onlar olsun. Erkekler kendi senaryosunu yazdığı filmi çekip yönetmeye bayılırlar. Erkekler istiyorlarsa görüntünüz onların cep telefonlarında olmalıdır. Her an size bakabilmeli ve kendi çektikleri videoyu izleyebilmelidirler. Bunu yaparsanız onun seks ateşini yakmış olursunuz. Yatak odanıza koyacağınız ayna da işe yarar. Erkekler sizle sevişirken her yerinizi görmek ister. Işıkları açmaları da bu yüzdendir.

– Ses çıkartın: Erkekler yatakta konuşulmasını sevmese de ses çıkarmanıza birşey demezler. Erkekler dışarıda sessiz ama yatakta sesi çıkan kızları severler. Sesten kastımız seks esnasında hayatınızı anlatmanızı kastetmiyoruz. Onun konsantrasyonunu bozmadan ve orgazm taklidi yapmadan bazı doğaçlama sesler çıkartabilirsiniz.

– Erkekler hiç büyümezler. Onlara çocukluk ilgisini ve sevgisini vermeniz gerekmektedir. Bunu ona yatakta gösterirseniz oooh süper.. Onlar buna bayılır. Ona onu istediğini gösterir ve davranışlarınızla bunu desteklerseniz harika sonuçlar alırsınız.

– Erkekler seksi seven bir kadınla seks yapmayı severler. Erkekler yatakta kendilerini sırf onları mutlu etmek için sergileyen kadınlardan hoşlanmazlar. Erkekler seksten zevk alan ve seksi sevdiği için seks yapan kadınlarla seks yapmaktan hoşlanırlar. Kendinden ve seksinden memnun olan bir kadın erkeği de memnun edecektir. Erkek kadını memnun ettiğini gördükçe yatağa daha çok bağlanacaktır.

 

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir