Bu Adımları Takip Et Gerçek Aşkı Bul

Aşk/İlişkiler, Genel Ağu 31, 2022 Yorum Yok

Doğru adamı bulmak için bilimsel öneriler

– Kendiniz olun: Kendisi olmayan bir kişi başkasını etkileyemez. Kendisi olmayan kişi yapmacık olur. Herkese özenen kişi herkes olur ama kendisi olamaz. Erkeklerin en sevmediği kadın tipleri de yapmacık olan kadınlardır. Kendiniz olmazsanız ve bir başkası olmaya özenirseniz asla ve asla etkileyici bir karakter çizemezsiniz. Her zaman da yapmacık görünürsünüz. Siz siz olun, sadece kendiniz olun.

– Yeni ilişkilere geçmişin acıları ile başlamayın: Geçmiş geçmişte kaldı. Bunu sürekli dallandırıp budaklandırmanın alemi yok. Zaten geçmişteki insanlar çok önemli olsalardı mutlaka şuan yanınızda olurlardı, geçmişinizde değil.. O yüzden gelene hay hay, gidene bay bay..

– Yalnızlık korkunuzu yenin: Yalnız kalma korkusu bizi bir oraya bir buraya sürükler. Biz bu sürüklenme esnasında bir ona bir buna tutunmaya çalışırız. Oysa yalnızlık korkunuzu yenmezseniz doğru adımlar atamaz, doğru kararlar veremezsiniz. Kendinize saygınız da kalmaz.

– Doğru adamı tanımak için kendinize zaman tanıyın: Bu çok önemlidir. Acele ile hareket edip sonunda üzülmeyin.

– Güldüren adam iyidir: Güldürmekten kastımız bir şovmen gibi güldürmesi değil. Espriye açık olsun ve dalga geçebilme yeteneğine sahip olsun.. Kendisi ile bile.. Hayatı ve kendini ciddiye alan adam sıkar..

– Hatalarınızdan ders alın, karşınızdaki kişiyi olduğu gibi kabul edin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir