Boğa Erkeği

Aşk/İlişkiler, Genel Ağu 30, 2022 Yorum Yok

Boğa erkekleri çok fazla uzun değillerdir. Orta boylu boğa erkeklerinin burunları genelde kemerlidir.

Boğa Erkeği Özellikleri

Gözleri çok belirgindir ve saçları da gürdür. Alınları genelde dardır. Boğa erkekleri çok kolay kilo alabilmekedir. Oldukça yakışıklı erkekler genelde boğa burçlarıdır. Geniş omuzları vardır, spor giyinirler. Pastel renklerden hoşlanıp, giyime önem verirler.

Boğa erkekleri inatçı erkeklerdir. İnatçı boğa erkekeleri kesinlikle kararlarından geri dönüş yapmazlar. Boğa erkeği sessizdir ancak kızdırılırsa yakıcı olabilmektedir. Boğa burcunun sakin görüntüsünün arkasında oldukça sinirli bir kişilik yatmaktadır.

Boğa erkekleri çalışkan ve azimli erkeklrdir. Bir konuda ne istiyorsa onu yüzde doksan ihtimalle mutlaka yapar. Sabırlı ve sakin olmasını bilir sorumluluklarının da farkındadılar. Oldukça sıcak kanlıdırlar. Boğa burcu erkeği kadar insancıl bir başka burç erkeği yoktur.

Boğa erkrkleri oldukça arkadaşcanlısıdırlar ve arkadaşlarına da çok fazla önem verirler. İnsanlarla oldukça kolay iletişim kırabilirler. İnsanlarla konuşup dertleşmesini bilen burçtur. Kendisine derdini anlatmak isteyen insanı hiç bir zama geri çevirmemektedir. Güçlü erkeklerdir ancak içleri oldukça kırılgan erkeklerdir. Davranışları oldukçaa cool erkeklerdir.

Boğa burcu erkeği lüks hayatı sever lüks mekanlarda takılmay ve para harcamayı sever. Anca boş yere para harcamaması gerektiğinin de bilincindedir. Genelde ev kuşudur dışarıya özel durumlar hariç çıkmayı sevmemektedir.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir