Ana Kadın | Annelere özel kadın sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Aşk/İlişkiler
  4. »
  5. Boğa Kadını

Boğa Kadını

admin admin -
89 0

Boğa burcu kadınları minyon ve incelikten uzaktır. Boğa kadınları genelde iridir geniş omuzlara sahitpirler. Ses tonları çok çekicidir ve sıcak tonludur. Tane tane konuşurlar.

Boğa Kadın Özellikleri

Giyim konusunda boğa burçlarından üstün bir burç yoktur. Genelde spor giyinirler ancak oldukça ama oldukça iddialıdırlar.

Boğa burcu kadınları çevredekilerin dikkatini çekebilecek kadar güzeldirler. Onlar çok bakımlı, kendilerine bakmaktan asla sıkıntı duymayan kadınalardır. Boğa burcu kadınları oldukça kendilerine güven duymaktadırlar. Bu kadınlar genelde güvenlerini karşısındakine hissettirir. Ancak bunu ukala şekilde yapmayı sevmezler

Boğa kadınları içten ve sevecenlerdir. Boğa kadınları adeta aşk için yaratılmış sevgi yaratıklarıdır. Boğa kadınları çok iyi konuşur, ikna yetenekleri de üst düzeydedir. Genel olarak mantıksal davranırlar. İstediklerini elde etmeden bırakmaz boğa kadınları.

Boğa kadınları kültürlü kadınlardır. Genelde bir çok konuda bilgileri vardır. Sessiz insanlardır ancak damarlarına basıldığında ateş gibi yakar geçerler. Sakinkerdir, kavgayı sevmezler. Hırslıdırlar.

Genelde alışkanlıklarını uygularlar yani pek fazla yenilik sevmezler. Duygusal olarak oldukça hassas ve kıskançlardır. Takıntıları da oldukça fazladır.

Boğa burcu kadınları doğuk görünümlü ancak içten ise oldukça sıcak kadınlardır. Boğa burcu çevresindeki insanlara oldukça önem verir. Arkadaşları onlar için herşeyden üstündür. Sorgulamaz ve arkadaşlarını yaptıklarından dolayı yadırgamaz.

Boğa kadını çok kıskançtır ve bu sebeple birlikte olacağı erkeğin kesinlikle dürüst olmasını ister. Yalandan nefret ederler. Çok takıntılı kadınlardır boğa burçları. Ancak bir boğa bucu sevgilinz varsa oldukça şanslısınızdır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir