Anneler Gününe Özel en hoş hediyeler!

Aşk/İlişkiler May 12, 2023 Yorum Yok

Anneler günü yaklaşıyor, annenize onu en Özel hissettirecek hediyeyi seçmekten zorlanıyorsanız tahlili burada olabilir. Armağanlarınızı Fazla değerli ya da Fazla Aka seçmenize aslında hiçte gerek yok. Onları Ufak lakin düşünülmüş, Uğraş gösterilmiş armağanlarla de Fazla Mesut edebilirsiniz. O Vakit gelin Anneler Günü’nde annenize en hoş ve Özel hediyeyi seçelim.

TAZE ÇİÇEK BUKETİ

Taze çiçeklerden oluşturulmuş bir çiçek buketiyle kim Mesut olmaz ki? Rengarenk, mis üzere kokan, sevdiği çiçeklerle bezenmiş bir çiçek buketi Özel bir Armağan olabilir. Ufak ve düşünülmüş bir notla armağanınızı Fazla daha değerli hale getirebilirsiniz.

   

EL ÜRETİMİ SERAMİK FİNCANLAR

Kendi ellerinizle ihtimamla hazırladığınız bir fincan ya da kupa kadar Mesut edebilecek Fazla az İkram vardır eminim ki. Rastgele bir seramik worhshopuna katılıp hoş bir fincan, kupa, vazo, kase ya da istediğiniz dekoratif bir Armağan hazırlayabilirsiniz.

   

KİŞİYE özel KUTULAR

Anneniniz, eşinizin, Ebeveyn adayı olacak bir arkadaşınıza ihtimamla hazırladığınız bu kutular Fazla güzellerine gidecektir. İçerisine ilgilendiği, sevdiği ya da gördüğünüzde onu hatırladığınız birkaç ikramla hoş bir kutu hazırlayabilirsiniz.

   

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir