Kapüşonlu Üst Giysi Modasına Devam

Moda Eki 26, 2022 Yorum Yok

Sonbahar ve kış aylarının en gerekli kostümleri ortasında kapüşonlu sweatshirtler yer alıyor. Montlar, kabanlar, kazak ve sweatlerde vazgeçilmeyen kapüşon formu bu dönem tuniklerde de sıklıkla kullanılıyor.

Günlük giysi ve spor giysi trendleri uzun, salaş ve kapüşonlu üst giyim eserleriyle renkleniyor. Tesettür giyside de kapüşonlu, spor tunikler ve spor kıyafetler birbirinden canlı renkler ve net simetrili desenlerle yer alıyor.

Kapüşonlu Eşofman Takımları

Spor kombinlerinde taytların çok tutması, üst giyside daha bol ve daha uzun sweatshirtlerin yapılmasını sağlıyor. Spor yaparken, yürüyüşe çıkarken yahut gezinti için rahatlığın ön planda tutulması, uzun ve ekstra salaş üst giyim konseptlerinin daha çok tercih edilmesini sağlıyor.

Yeni dönemde kapüşon eklentisi de daha büyük boyutlarda tutularak hem saçların daha rahat olması hem de tesettür giyside eşarp üzerine de kullanılabilmesi için salaş, rahat ve daha geniş hazırlanıyor.

Kapüşonlu Ceketler

Yakasız kabanlar içine çoklukla kapüşonlu sweat giyilerek tahlil bulunuyordu. 2019 kış sezonunda ise kaba kesim dizayn edilen kışlık ceket modellerine kalıp formda kapüşonlar ekleniyor. Bilhassa çoban kumaşı ya da aba kumaş olarak bilinen kalın ve sıcacık kumaşlar, daha minimal boyutlarda kesilerek kapüşünlu olarak, sokak modasına renk katıyor.

Kadın ve erkek ceketlerinde uzun uzunluklar, geniş kısımlar, canlı renkler ve kapüşon moda tarzları ve vitrinlere canlılık katıyor. Üstelik fularlar, şallar ve kocaman atkılar yeniden çok moda.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir