İlham Veren Doğum Takımları İstanbul’da Buluşuyor!

Anne/Çocuk, Aşk/İlişkiler, Cinsellik, Gebelik, Genel, Güzellik, Moda, Sağlıklı Yaşam Eki 26, 2022 Yorum Yok

 

PSİKO HAYAT AKADEMİSİ

1.ULUSLARARASI DOĞUM GRUPLARI VE

DOĞUM PSİKOLOJİSİ KONGRESİ

PARENTHOOD FESTİVALİ 

28-29-30 Haziran 2019 ‘da

Harbiye Askeri Müze’ de

İlham Veren Doğum Takımları İstanbul’da Buluşuyor!

 

Doğuma gönül veren hemşire, ebe, kadın-doğum uzmanı, psikolog, fizyoterapist, aile doktoru, doğum destekçileri, ailelerimizi ve ilgilenen herkesi kongremize katılmaya davet ediyoruz.

 

 

 

Doğuma gönül veren pahalı doğum çalışanları ve aileler;

 

Doğum İçin Elele Derneği ve Psiko Hayat Akademisi olarak, 1. Memleketler arası Doğum Psikolojisi ve Doğum Grupları Kongremizin birincisini bu yıl 28-29-30 Haziran 2019’da gerçekleştiriyoruz. Doğum İçin Elele Derneği olarak, “Doğana, Doğurana, Doğuma ve Doğum Takımına Saygı” temalı bir kongre gerçekleştirecek olmanın heyecanını taşıyoruz. Dünyada birinci kere hem doğum psikolojisini/doğum ekiplerini/ doğum emekçilerini hem de aileleri bir ortaya getirecek olan bu birinci dünya kongresini İstanbul’da gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.

 

Doğum travma değil şölen olsun diye yola çıktık. Doğumun içinde olan herkes; anne, baba, bebek, doktor, ebe, hemşire, doula (doğum destekçileri), doğum psikologları, doğuma hazırlık eğitmenleri, aileler… Doğum hali ne olursa olsun doğum için el ele versin istedik.


Her bir bebek bir sonraki jenerasyonun bir modülü olacağı için şayet doğumları herkes için huzurlu, şuurlu, inançlı, saygılı yaparsak geleceğimizi şimdiden farklı kurgularız diye düşündük.

 

Dernek olarak bu misyonlarımızdan hareketle; delile dayalı bilgilerle doğum çalışanlarına farklı konferans ve kurslar ile yeni tecrübeler sağlayan ve ayrıyeten bu alanda çalışan sıhhat profesyonelleri ve ailelerin de tecrübelerini paylaşabilecekleri bir akış sunmayı hedefliyoruz.

 

APPPAH ve ISPPM‘in eski ve yeni liderleri, ünlü psikologlar, tabipler, ebeler, doulalar da en yeni bahisleriyle kongremizde yer alacaklar.
Ailelerimizin, anne-baba adaylarının da iştiraki kongremizi ayrıyeten renklendirecektir.

 


I.ULUSLARARASI DOĞUM TAKIMLARI VE DOĞUM PSİKOLOJİSİ

PARENTHOOD FESTİVAL

 

Eş vakitli gerçekleştirilecek olan birbirinden farklı ve kıymetli markalarla fuaye alanında kongre iştirakçilerine ek olarak başka davetlilerini ağırlamaya devam edecek.

Alanında uzman bireylerce düzenlenecek
seminer, demo- eğitimler, imza günleri ve alana yönelik daha birçok paylaşım Parenthood Şenlik dahilinde gerçekleşecek.

Bu bağlamda, ebeveynlik sürecine hazırlanan, halihazırda ebeveynliği deneyimlemiş olan, anneler, babalar, büyükanneler, büyükbabalar, teyzeler, halalar, bu süreçte yer alan herkes festivale davetlidir.

Doğum öncesinden başlayan serüvene, doğum anı, doğuma hazırlık süreçleri, ebeveynlik tecrübeleri ile katkı sağlayarak yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen şenlikte, ebeveynler ve aileler birbirinden farklı seminer ve demo-eğitimlerle birleştirici bir tecrübe alanına sahip olacaklardır.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir