Ana Kadın | Annelere özel kadın sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Aşk/İlişkiler
  4. »
  5. Evliliğin Işaretleri

Evliliğin Işaretleri

admin5 admin5 -
105 0

Bir ilişkide çiftler şu durumları gösteriyorlarsa evlilik ışığı yanmış demektir

Evliliğin Işaretleri

– Eğer çiftler birlikteyken mutluysa ve beraber olmaktan keyif alıyorlarsa bu çiftin ilişkisi evliliğe gidebilir.

– Eğer çiftler birbirleriyle hayal kurabiliyorlar ve beraber geleceklerini şekillendirebiliyorsa o ilişki evliliğe gidebilir. Aralarında bunu konuşarak anlaşıyorlarsa ve ortak kararlar alıyorlarsa onların evleneceği gün gibi ortadadır.

– Aralarında sağlıklı bir iletişim varsa ve aileler tanışmışsa o ilişki evliliğe adım adım gidiyordur. Çiftler birlikte uzun vadeli planlar ve kararlar almaya başladıysa evlilik kapıdadır.

– Bir evlilik iki tarafın da istek ve iradesi sonucu meydana gelir. İki taraf da bu sorumluluğu ve kararı birlikte alır. İki tarafın da kalpten bunu istemesi gerekmektedir. Sevgi ve saygı dolu bir ilişki aralarında açıkca konuşarak bu işi evliliğe taşıyabilir.

– Çiftler ilişkilerinde oldukları konumu sorgulayarak ve evlililk için neye ihtiyaçları olduklarını düşünerek bu sürece hazırlanabilirler. Kariyer, eğitim gibi konuların tamamlanarak nişan ve nikah için hazırlıklar yapılmalıdır.

– Çift birlikte bir hayat vizyonu oluşturuyorsa, birlikte yapacaklarının planlarını kuruyorsa o çift evlilik döngüsü içindedir. Hayat vizyonunda birbirlerini görebiliyorlarsa ve problemlerini kolaylıkla çözebiliyorlarsa bu çift evlilik yolunda emin adımlarla ilerliyordur.

– Çiftler her an mutluysa ve birbirlerine sevgi ve saygı ile bağlıysa, birbirlerini gördüklerinde mutlu ve rahat hissdiyorlarsa sağlıklı bir aile kurma yolundadırlar.

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir