Evlenmeden Önce Eşleri Hakkında Hiç Bilmedikleri Gizli Sırları Anlatarak Hepimizi Güldüren 17 Kişi

Genel Eki 30, 2022 Yorum Yok

Evlenmeden önce ne kadar uzun süre birlikte olsanız bile partneriniz hakkında bazı gerçekleri ancak aynı çatı altında yıllarca yaşayınca anlıyorsunuz. Bu kişiler de eşleri hakkında evlendikten sonra öğrendikleri en ilginç gerçekleri paylaşmışlar, buyurun bir göz atın! 😂👇

1. “Karımla 20 yıldır birlikteyiz, 17 yıldır da evliyiz. Gençliğimden beri sürekli yaptığım bir şaka vardı ancak eşim ne zaman duysa gözlerini devirirdi. Bundan 6 ay önce ilk kez güldüğünü gördüm. Meğerse şakayı yeni anlamış…” 😂

2. “Eşimin balık yemeyi sevdiğini öğrendim. Evlenmeden önce altı sene birlikteydik, annemlere yemeğe gittiğimizde balık yerine başka bir şey yapmalarını, eşimin balığı sevmediğini söylerdim.”

3. “Kocamın spor dallarını sevdiğini biliyordum ama bu kadarını değil! Pazar günleri ailece yemek yemek yerine futbol izlemeyi tercih ediyor, televizyon açılınca hep spor kanallarına geçiyor. Basketbol, futbol, beyzbol, golf, aklınıza ne gelirse…”

4. “Romanya’da nispeten düşük gelirli bir ailede doğan arkadaşım vardı ve kendisinin en sevdiği yiyecek ekmek gibi hamur işleriydi. Avustralyalı eşiyle evlendikten sonra yediği ekmeklerin sert kısımlarını ona ayırmaya başlamış.”

“Kendisi düşünceli olduğu için yapıyordu bunu tabii ancak Avustralya’da ekmeklerin sert kısımları çöpe atılıyormuş! Eşini yıllar sonra ekmekleri çöpe atarken görünce ilk kez fark etmişler bu durumu…”

5. “Eşimin ıslık çalamadığını ve hiç ıslak hamburger yemediğini öğrendim.”

6. “Karım esnerken ağzından hep hafifçe salya akıyor, evlenmeden önce bilerek eliyle ağzını kapatıyormuş.”

7. “Kocam gerçekten ev işlerinde çok iyi. Yemeği ben yapıyorum, temizlikle o ilgileniyor. Hatta bulaşıklar yıkandıktan sonra bezle silip üstünde kalan suyu alıyor ve havada kurumaya bırakıyor. Akşam ne kadar geç yemek yersek yiyelim bulaşlıkları diğer güne bırakmıyor.”

8. “Eşim hiçbir kavanozun kapağını tam olarak kapatmıyor, ben de her şeyi kapaklarından tutup kaldırdığım için sürekli kavanoz kırıyorum evde.”

9. “Eşimin tam bir istifçi olduğunu keşfettim… Yıllar içinde epey bir düzelme yaşadı ancak hala aramızda sorunlar yaratıyor.”

10. “Annem, babamın kompulsif yalancı olduğunu düğün gününde anlamış! Yıllarca ikiz kardeşi olduğunu söyleyerek anılarını anlatan babamın aslında tek çocuk olduğu ortaya çıkmış o gün.”

11. “Eşimin araba yarışı izleme tutkunu olduğunu evlenene kadar bilmiyordum.”

12. “Annesinin ne kadar korkunç olduğunu bilmiyordum kesinlikle. Aralarının iyi olmadığını ve eşimin, babasıyla daha yakın olduğunu biliyordum. Biz evlendikten sonra annesi terapi almaya başladı, narsistik kişilik bozukluğu olduğu ortaya çıktı.”

13. “Eski eşim her zaman paramızın ortak olduğunu söylerdi, sonra kendisi iyi maaşlı bir işe girdi ve aniden ‘senin paran senin, benim param benim’ oldu. Evliliğimiz pek uzun sürmedi.”

14. “Karımla bir spor salonuna yazıldık, havuzda yarışalım dediğinde seve seve kabul ettim. Ben de fena değilim yüzme konusunda ancak o kadar kolay yendi ki beni! Okuldayken yüzme yarışmalarına katılıyormuş, derecesi varmış.”

15. “Eşim büyük tuvaletini yapmak için tamamen soyunuyor, tüm kıyafetlerini çıkartıyor! Özgürlüğe ihtiyacı olduğunu hissetmesi gerektiğini iddia ediyor kendisi.”

16. “Karımla 7 senedir birlikteyiz ancak analog saatleri okuyamadığını tesadüfen öğrendim. Çok dalga geçmiyorum kendisiyle ama yine de komik bir durumdu.”

17. “Eşim o kadar gürültülü hapşırıyor ki küçük kızımız bile korkuyor bazen. Ama her nasılsa toplum içinde kendisini tutabiliyormuş hanımefendi…” 😂

Sizin paylaşmak istediğiniz bir şey var mı? Haydi yorumlara!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir