Eski Sevgiliyi Sosyal Medyadan Takip Etmek

Aşk/İlişkiler, Genel Eyl 10, 2022 Yorum Yok

Eski sevgiliyi sosyal medyadan takip ediyor musunuz? Bu soruyu sizler gibi birçok kişiye sorduk. Cevapların % 15’inde eski sevgililerin takip edildiği ortaya çıktı.

Eski Sevgiliyi Takip Etmek

Ülkemiz sosyal medya kullanımında birçok ülkeyi geride bıraktı. ABD’nin ardından ikinci sırada yer alıyoruz. Herkes herkesle önce tanışıp adını soruyor ve ardından da sosyal medya hesabı olup olmadığını soruyor. Herkesin birden fazla sosyal medya hesabının olduğu günümüzde sosyal medya hesapları ortak paylaşımlar ya da yorumlar yapmaktan çok farklı amaçlar için de kullanılıyor. Duygusal amaçlı kullanımlar bir hayli ağırlıkta.. Sizi terkeden sevgilinizin ardından yaptığınız ilk şey sosyal medya hesabından sizi silip silmediğidir. Biten ilişkilerin ardından ilk yapılan şey budur.

İlişkiniz biteli aylar oldu ancak hala kafanızda ne yaptığı ile ilgili soru işaretleri kaldı değil mi? O zaman yine sosyal medyanın gücünü kullanarak ona ulaşmaya çalışıyorsunuz. Eğer eski sevgiliniz biraz görgüsüzse sizden sonra bulduğu kişinin adını hemen yazacaktır ilişki kısmına. Tabii siz biraz çirkef bir karakterseniz muhtemelen ‘ilişki var’ kısmında kimle olduğu görülmeyecektir. Bu durum sizi daha da çirkefleştirecek ve ona buna sorarak birşeyler yapma çabası içerisine gireceksiniz.

Size tavsiyemiz eski sevgilinizle uğraşmaktan vazgeçin. O gittiyse bir daha gelmeyecektir zaten. Yapmanız gereken en güzel şey o sizin peşine 3-5 sevgili değiştirirken sizin birden evlilik haberiniz ile yıkılmasıdır. Bunu yapabiliyor ve yolunuza bakabiliyorsanız sizden keyiflisi de yoktur. Koyun hesabınıza nikah resminizi olsun bitsin. Sonra bırakın o sizi takip etsin. Siz de mutluluğun tadını çıkartın.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir