Erkekleri Sinir Eden Sorular

Aşk/İlişkiler, Genel Eyl 10, 2022 Yorum Yok

Erkekleri sinir eden soruları hazırladık.

Erkeklerin duymaktan nefret ettikleri sorular şunlardır

– Beni seviyor musun: Bir erkek sevmediği bir kadınla sırf nezaket olsun diye birlikte olmaz. Bir erkek asla kendine bunu yapmaz. Sanıyoruz biz bayanlar karşı tarafı kırmamak için bazen incelikler yaparız. Erkekleri de kendimiz gibi sanıyoruz ki bir erkeğin bizi severek yanımızda bulunacağına inanmıyoruz. Erkekler sevmedikleri kişinin yanında bulunmazlar. Rahat olun!

– Saçların mı dökülüyor ya da kilo mu aldın: Bu iki soru da erkekleri delirtiyor. Onlar durumlarının zaten farkındalar. Söylemenize gerek yok. Onlar bir çözüm üretmeye çalışıyorlar. Üzerlerine gitmeyin.

– Maça gitmeyeceksin ya da arkadaşlarınla buluşmayacaksın değil mi: Bu soru onlarda özgürlüklerinin kısıtlanmaya çalışıldığı hissi uyandırıyor. Siz ondan teyit almak için bu soruyu sorsanız da o bunu yanlış anlıyor. Ona bu tip sorular sormayın. Erkekler baskı kurulmasından hoşlanmıyor. Bırakın o maça gitsin siz de kız arkadaşlarınızla bir araya gelin. Her ikiniz de kafa dağıtın. Bu iyi gelecektir.

– Bende bir değişiklik farkettin mi: Saçınızı boyatarak kuaföre 250 lira kazandırsanız da erkek bu durumun anca ay sonu ekstresine yansıdığında farkedecektir. Ay sonuna kadar ondan ayrılarak onun hışmından kurtulabilirsiniz. Ancak evliyseniz en yakın mahkeme 2 aydan önce sonuçlanmıyor deriz. Ona danışmadan yüklü bir alışveriş yapmayın deriz. Onlar bizim kadar dikkatli de değillerdir. Saçınızı farketmeyecektir.

– Annemlere gidelim: Bir erkek ciddi birşeyler düşünse bile bu durum onu gerer. Bence bu durumu erteleyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir