Erkekleri Anlama Sözlüğü

Aşk/İlişkiler, Genel Eyl 10, 2022 Yorum Yok

Erkekleri tanıdığınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Erkekleri anlamak için hazırladığımız sözlüğe bir göz gezdirmeniz gerekmektedir.

Erkek beyni nasıl işler ve kadın nasıl düşünür?

Yatak odasında: Kadın yatak odasında ‘Neden iç çamaşırımı giymedim’ diye hayıflanırken erkek ise ‘Bu kadını bu kadar öptüm, kokladım. Mutlu bir sonu hakediyorum. Sütyen giymeseydi keşke. Ben kopça açmayı bilmem ki.. Işıkları sonuna kadar yaksak da şu göğüsleri bir görsek’ diye düşünür.

Yemekte: Kadın yemekte ‘Hayatımın erkeğini buldum. Bir kadeh daha içeyim. Çok içtim. Umarım onun üzerine kusmam’ diye düşünürken erkek ‘Yemek güzel, ortam da güzelmiş. Ev de neyse ki yakın. Umarım içmez de eve biraz ayık gideriz. Sabah kalkınca ne olduğunu hatırlasa iyi olur.’ diye düşünür.

Ertesi gün: Kadın ertesi gün karalara bağlarken erkek de ‘Kaç oğlum. Arkana bile bakmadan kaç. Ortam boka sardı. Kadın duygusala bağladı. Dün gece çok güzeldi ama şuan işim var.’ diye düşünür.

Ayrıca erkekler hakkında yanlış bilinen bazı şeyler var. Erkekler her zaman sekse hazır olarak bilinse de erkekler de zaman zaman yorulurlar ve sekse hazır hissetmezler kendilerini. Onların da libidoları bazen sekteye uğruyor. Erkekler cinsel organları ile ilgili takıntı yapmazlar. Aksine onun hakkında her daim espri yapabilme kapasitesine sahiptir. Erkekler orgazm taklidi yapmıyorlar. Erkeklerin sadece 1/3’ü hayatlarında bir kere de olsa orgazm taklidi yapıyorlar. Erkekler sekste kadınlardan daha sahiciler.

 

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir