Erkekler Bu Cümleleri Hiç Sevmiyor

Aşk/İlişkiler, Cinsellik, Genel Eyl 10, 2022 Yorum Yok

Erkekleri çıldırtan cümleleri sizler için sıraladık. Siz de sevdiğiniz erkeğe bu cümleleri söylüyorsanız şansınızı yavaş yavaş kaybediyorsunuz demektir.

Erkeklerin Sevmediği Cümleler

– Derhal konuşmamız gerek: Bu cümleyi erkekler direktif olarak algılıyorlar. Bu cümle onlara hem itici hem de ürkütücü geliyor.

– Arkadaşım evleniyormuş: Siz bu cümleyi gayet normal bir şekilde haber verir tarzda söyleseniz bile erkek arkadaşınızın bunu duymaktan keyif alacağını sanmıyoruz. O kendisine birşey ima ettiğinizi düşünecektir.

– Yine mi maç: Bu cümle erkekleri çok tiksindiriyor. Onun zevklerine karışmayın.

– Alışverişe gidelim mi: Alışveriş bir erkek için para harcamak anlamına geliyor. Üstelik zaman kaybı olarak görülüyor. Bir erkeğe bunu teklif etmeyin.

– Sen beni dinliyor musun: Erkekler bu cümleyi onların ilgisini ölçüyormuşuz gibi algılıyorlar. Bir erkeğe bunu sormamanız yerinde bir karar olacaktır.

– Bende bir değişiklik farkettin mi: Erkekler bunu da dikkatini ölçme olarak algılıyorlar. Sizdeki değişikliği farketmese de bunu yüzüne vurmayın.

– İlişkimiz: İlişkinizin nereye gittiğini sorgulamanız ya da sürekli ciddi konulara değinmeniz erkekleri sinir ediyor. Eğer sevgilinizle herşey yolundaysa aceleniz niye?

– O kızın kim olduğunu derhal söyleyeceksin bana: Bu soru buram buram özgüven eksikliği ve karşı tarafa güven eksikliği kokuyor.

– Ne düşünüyorsun: Kadınlar her duygu ve düşünceyi erkek arkadaşıyla paylaştıkları için karşı taraftan da bunu beklerler. Erkekler fikirlerini bizim kadar açığa vurmayı sevmezler.

– Ben olsam senin yaptığından çok daha iyisini yapardım: Bu cümle gurur kırıcıdır. Onu gücüyle eleştirmeyin.

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir