Ana Kadın | Annelere özel kadın sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Aşk/İlişkiler
  4. »
  5. Erkeği Yatağa Bağlamanın Yolları

Erkeği Yatağa Bağlamanın Yolları

admin5 admin5 -
105 0

Erkeği yatağa bağlamak için yapmanız gereken bazı şeyler var..

İşte sevdiğiniz adamı sadece size ait yapmanın yolları..

– Kışkırtıcı olun ama kışkırtıcı olurken sadece seksi giyinerek bunu yapmaya çalışmayın. Hem masum hem de kışkırtıcı olun. Bu erkeğinizi heyecanlandıracaktır.

Erkekler seks esnasında görünüşe odaklanırlar ve o nedenle seks yaparken herşeyi net bir şekilde görmek isterler. Erkekler seks esnasında kadınını her yönüyle görmek ister. O yüzden siz de görünüşünüze önem vermelisiniz. Bundan kastımız tabii ki de sadece iç çamaşırı giymek değil ama salaş olmamalısınız. Erkeği baştan çıkarmak için kışkırtıcı olmalısınız.

– Erkekler stresli canlılardır ama biz kadınlar da onlardan aşağı değilizdir. Kadınlar ile erkekler arasındaki tek fark erkekler stresi yatağın dışında bırakırken kadınlar bu konuda pek iyi değiller. Biz kadınlar strese girmemeli ve kendimize güvenmeliyiz. Yatakta kendine güvenen bir kadın gereksiz endişelere kapılmayacak ve karşı tarafı daha çok mutlu edecektir. Endişeler hem kendimizi hem de karşı tarafı mutsuz eder. Görüntünüz hakkında endişelerinizi bir kenara bırakın. Bir erkek sizi seksi bulmasa sizle yatağa girmezdi. Bu şekilde düşünün ve rahatlayın.

– Fantazi kurmak her insanın doğasında olan bir durumdur. Fantazi kurmaktan kaçınmamalı ve partnerinizi de buna cesaretlendirmelisiniz. Çok aşırı olmadıktan sonra fantazi kurmanızın ve kurduğunuz fantaziyi yaşamanın bir sakıncası bulunmamaktadır. Fantaziler insanların zihninden çıkar. Çok sapık hislerle tasarlanmadıktan sonra kimse için bir zararı bulunmamaktadır. Fantaziler cinsel hayata renk katarlar. Cinsel fantaziler hakkında önyargılarınızı çöpe atın. Kendi düşüncelerinizden korkmayın. Onlardan korkmak kendinizden korkmaktır. Fantaziler nedeniyle suçluluk duygusuna kapılmayın.

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir