Dünya Öpüşme Rekoru

Aşk/İlişkiler, Cinsellik, Genel Eyl 09, 2022 Yorum Yok

Dünya öpüşme rekoru Taylandlılara ait. Sevgililer Günü’nde düzenlenen ‘En Uzun Öpüşme Yarışması’na binlerce Taylandlı katıldı. Yarışmaya katılan çiftler toplam 58 saat 35 dakika 58 saniye öpüştüler. Böylece bir dünya rekoru kırıldı. Organizatörler tarihteki en uzun öpüşmeyi kaydettiler. Yarışmayı bir çift kazandı ve 3.300 dolar para ödülünün de sahibi oldu. Ayrıca çifte iki adet elmas yüzük de hediye edildi.

Dünya Öpüşme Rekoru

Utrecht Üniversitesi’nin yaptığı seks araştırmasına göre ise Yeni Zelandalılar hayatları boyunca ortalama 20 partner ile birlikte oluyorlar ve bu kadınlar rastgele ilişki yaşıyorlar. Yapılan araştırma sonuçlarına göre de dünyada en iyi sevişen erkeklerin İspanyol erkeği.. Tabii ‘aslolan insandır’ diyerek diğer milletlere haksızlık etmeden devam ediyoruz. Ankete katılan kadınlar da en kötü seks partnerinin Almanlar olduğunu dile getirdiler. Hatta ankete katılan kadınlar Alman erkeklerin kötü koktuklarını dile getirdiler.

Yunanistan anket sonucunda ‘en şehvetli millet’ seçilirken, en uzun sevişme rekoru da Brezilyalılara ait. Mikanos Adası seks turizminin başkenti seçildi. Mikanos Adası için ‘yetişkin oyun alanı’ deniyor. Dünyada en çok genelev rekoruna sahip ülke İsrail.. Hindistan ise telefon seksi konusunda dünyanın en iyisi.. Binlerce kişi telefon borcu yüzünden borç batağına girmiş durumda.. Hatta bu duruma devlet el attı ve Hindistan hükümeti seksi hatları kapattırma kararı aldı.

Fransızların yarısına yakını hayatlarında bir kere de olsa bir seks partisine katılmış durumdalar. Oral seksin en yaygın olduğu ülke ise yine Fransa’dır. Fransız çıplaklar kampı Village Naturiste dünyanın en büyük çıplaklar kampı olma ünvanına sahip. Ancak yine de dünya grup seks rekorunu kimse Japonların elinden alamadı. 500 kişinin katılımı ile gerçekleşen grup seks rekoru hala kırılmış değil..

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir